Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha Hétfőtöl fogyózom, és...

Ha Hétfőtöl fogyózom, és SZombaton elmegyek a Nővérem lagzijába, ahol jól bezabálok, akkor az egész heti diétám értelmét veszti? Vagy valami azért marad az eredményből?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
nem csak ,hogy értelmét veszti már csak a jojo effektus miatt de ahirtelen bevittmennyiségtőől még sokkal több vissza jöhet
2009. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem így nem lesz értelme...és csak ha azt nézzük, hogy egész héten fogyózol, jól összeszűkül a gyomrod, így a lagzin sem fogsz tudni jóízűen fogyasztani, és már egy nagyobb mennyiségtől is rosszul leszel. Ha ilyen van, szerintem told a fogyókúra kezdetét a lagzi utánra, de akkor igazán tartsd be!:)
2009. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem lesz semmi bajod, bár nem ezt fogod érezni, mert baromira el leszel telve, fel leszel puffadva, még másnap is, és bánni fogod.


2. Lehet enni, de mi a francnak kéne "jól bezabálni"?? Egyél normális adagot és kész. Nem a kajáról szól az a nap hanem a nővéredről.

2009. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ne beszéljetek már butaságot, egyen csak ne zabáljon. Nem lesz semmi baja, nem kell tologatni a diétát. Az hogy egy héttel később kezdi, miért jobb annál, hogy már előtt is diétázik, csak egy vacsora alkalmával többet eszik??
2009. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik nem igazán kötelezted el magadat a diéta mellett... :) Szerintem próbáld ki, hogy nem zabálsz, csak úgy normál módon eszel. Ne járj úgy, mint a lakodalmas kutya! Nem tudom, melyik hétfőről lehet szó, de szerintem ha a mostaniról, nem volt túl jó választás. Gondolom, nem ma jöttél rá, hogy nem tetszik amit a tükörben látsz, így ez az 5 nap már sokat nem jelentett volna, ha később kezded. Ha amiatt kezdted, hogy "csinosabb" legyél szombatra, az nagy butaság volt, főleg, ha addig éhezni szándékozol. Szerintem szombatig még ne fogyózz, ráérsz vasárnaptól , de aztán ne iktass be kifogásos napokat!
2009. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha az ember halogatja, mindig jön valami, ami miatt hamar abbahagyja és inkább 1-2 héttel később kezdi, addig meg eszik amennyit csak tud, mert ez így biztos mennyivel jobb, mintha addig is diétázott volna.


Miért ne ehetne NORMÁLIS mértékben, nem zabálva(!) egy lagzin diéta mellett? Ez egyetlen étkezés, és még ha tartalmasabb is mint az előtte levő hét étkezései, és egy szelet tortával is megfejeli, akkor se történik az égvilágon SEMMI. Másnap visszatér az előző heti kerékvágásba.

2009. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a "zabálás" szóval elárultad, hogy mennyire nincs önuralmad. Így meg nehéz lesz lefogyni.
2009. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%

Egy hét koplalást mindenképp megér egy nagy zabálás :D

Hallgass rám: 140 kiló vagyok...:)

2009. szept. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Nálam is előfordul, hogy van olyan alkalom, amikor többet eszem. Most azért mert fogyózom, ha nagy ritkán vendégségbe megyek, nem fogom visszautasítani a kaját. Jó azért nem zabálom hányásig magam akkor sem. Én ilyenkor úgy szoktam, hogy a következő két napban kevesebbet eszem, mint szoktam, vagy gyümi napot tartok. Nem szokott a mérlegen meglátszódni. Persze ez csak egy-két alkalom, nem minden hétvége.
2009. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!