Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az nagy baj ha 3napja nem...

Az nagy baj ha 3napja nem voltam "nagy wécén"? Ez elött hashajoztam de csak ha sokat ettem, és lehet hogy már nem tudok emészteni? Vagy hogy is mondjam lehet hogy már csak hashajtoval leszek képes wcézni?

Figyelt kérdés

az a baj hogy nem is érzem hogy kéne wcézni:S

És pedig eszek tegnapis ettem palacsintát,ma is sajnos sütit de utána meg mogyorot meg activiát almával meg müzlit reggel,ÉS péntek ota egycer voltam wcén de az is vasárnap volt mert rántothust etem szombaton:S

Még nem vettem be hashajott várok...de meddig? ja és ha hamarosan megjön akkor az befolyásolná ha venék be hashajtot?gutalaxot eddig dulcolaxot szedtem(hetente 1-2szer kb


2009. szept. 22. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha alig eszel mit akarsz kiadni? Örül a szervezeted hogy van mit eltárolni... Ettől függetlenül teljesen felesleges lenne megint hashajtóznod (bár ha ezt már így kérdezed, egyértelmű hogy meg fogod tenni), mindenesetre butaság. Pár napon belül simán el fogsz menni. Hashajtón akarsz élni amíg kilyukad a beled vagy mi?
2009. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

#1: Táplálkozz rendszeresen, napi 3x legalább.

#2: Ha még mindíg nem, minden kaja előtt egy kiskanál olivaolaj.

2009. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha székrekedésem van, mindig betolok egy szilvás bébiételt, az elintézi a dolgokat :)
2009. szept. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
71%

Nekem az alga kapszula rendbe tette a székrekedésemet.

Itt nézd meg www.vitaminkiraly.hu kerees rá az algára!

2009. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Székrekedésre jó, ha reggel éhgyomorra iszol 3-4 dl vizet. A hashajtózás kimossa belőled a káliumot, aminek hiányától még nehezebben tudsz majd "produkálni". Illetve a hashajtót is megszokja a szervezeted egy idő után, és nem fog hatni. Ne vedd be, másnap reggel igyál vizet, és jönni fog, ha van minek jönnie.
2009. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi hogy irtatok ma voltam már és nem is kellet hashajto

ja és én eszek naponta 3-4szer

2009. szept. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!