Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az emésztésem....

Nagyon rossz az emésztésem. Van olyan hogy két három hét után csak hashajtóval sikerül. Hova tünik az a sok étel?

Figyelt kérdés
Szóval az a rengeteg étel amit elfogyasztok a napok hetek alatt hova tünik?Befolyásolja ez a fogyókúrámat?
2010. okt. 2. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezzel már réges-régen orvoshoz kellett volna fordulni. Remélem, nem kapsz mindenféle okos házi módszereket, mert ez komoly betegség, orvost és kezelést igényel, mielőtt nagyobb bajod nem lesz.
2010. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Neked székrekedésed van nem? Az étel nagyrésze víz a vastagbélben felszívódik aért se tud kimenni.Természetesen mivel jobban hasznosul az étel nem fogyhatsz
2010. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Két-három hét után? Sose gondoltam volna, hogy ez egyáltalán lehetséges, már egy hét is veszélyes. Eszel te elég rostot, zöldséget, gyümölcsöt, teljes őrlésű gabonát és folyadékot? Nehezen tudom elképzelni, hogy egy bableves és utána mondjuk egy lecsó + szilva ne hozná meg a hatását. Ha mégsem, akkor csak orvoshoz kell menni.
2010. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam már...Ugyan így vagyok mint a kérdező...

És eszem rostot,mindent,és mégis.Viszont 1-2 hét után néha úgy tele tudok lenni,hogy 1-2 napig egy falatot se bírok enni...

2010. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Szóval engem is érdekelne,miért lehet ez..

Pl eszek sok zöldséget,teljes kiörlésű dolgokat,napi 3-4litert iszok(lehet már sok,de állandóan ihatnékom van)Változatosan is étkezem,és mégis.

Ilyenkor már totál minden hasznosul,vagy mi lesz végül vele

2010. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Totál minden nem hasznosulhat, mert a rostok emészthetetlenek. Az előttem szóló menjen orvoshoz, mert az állandó szomjazás cukorbetegségre utal.
2010. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok cukros,bár nem is valami alacsony a vércukorszintem(5 körüli,nem emlékszem pontosan). Ami érdekes,hogy szinte semmi cukrot,cukrosat nem fogyasztok.
2010. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

vastagbélrákra gyúrsz?


Krónikus székrekedéssel nem árt orvoshoz menni.

2010. okt. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Menj el orvoshoz, ennyi ideig nem létezik, hogy nem fáj a hasad tőle, illetve, hogy nem vagy felpuffadva. Erre nagyon oda kell figyelni, különösen ha fogyni is szeretnél, akkor a legjobb, ha minden nap sikerülne. Amíg nem érsz oda az orvoshoz (bár szerintem nagyon sürgős), addig igyál gyógyvizet( Hunyadi), de ORVOS minél ELŐBB. Remélem minden rendben lesz!
2010. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van egy jó hosszú cikk, remélem elég ahhoz, hogy meggyőzzön, hogy orvoshoz kell menni, mert nem normális állapot, sokkal súlyosabb, akár életveszélyes következményei vannak, mint a hízás.

[link]

2010. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!