Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gastroyal zsírégető egész...

Gastroyal zsírégető egész napos étrend vagy norbi update 1 egész napos étrend?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csak normális válaszolók írjanak. Lehetőleg olyanok, akik alkalmazzák egyiket vagy másikat és tudnak érdemi információval szolgálni. Én 3 hete csinálom a Gastroyal egész napos étrendjét, eddig 5,5 kilót fogytam. Hétvégén ráadásul nem is ezt eszem, persze akkor sem tömök magamba cukros, lisztes ételeket :) Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ezerrel mozgok is, mert nem. Még nem volt kedvem, pedig tudom, hogy muszáj lesz. De hálistennek jön a jóidő, holnap már megyek bicajozni. Viszont olyan kérdésem lenne, hogy a norbi egész naposa is ilyen hatásos? A gastroyal elég drága lett, és mennyiségre ugyanannyi ahogy nézegettem, csak a norbi egész napos majdnem 700 Ft-al olcsóbb. Félek a váltástól, mert nekem ez bejött, ízre, mindenre. Viszont lassan horribilis összegeket kérnek el. Ja és esetleg, aki Norbi egész naposat rendel eszik mást is mellette, gyümölcsöt vagy valamit? Vagy szigorúan a kiszállított 4 doboz ételre korlátozódik a napi fogyasztása? Köszi előre is, nagyon fontos lenne :)
2013. ápr. 11. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem ilyen választ vársz, de még olcsóbbra jönnél ki, ha magad raknád össze az étrended. Az én diétás étrendem napi 1300ft-ból megvan (zabpehely, barnarizs, zöldségek és a csirkemell). De tudom én, hogy ez így sokkal kényelmesebb ahogy Te csinálod.
2013. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy kulturált választ adtál :) A norbis egész napos csak 1750, szóval annyival nem több, hogy megérje pepecselnem vele. Heti 5 napot rendelek csak.. Meg magamból kiindulva így tudom, hogy mennyit ehetek és mit. Nem esek túlzásokba. Na meg időm se lenne sajnos méregetni meg főzőcskézni :( Egyelőre így csinálom, majd a későbbiekben persze vásárolok magamnak :)
2013. ápr. 11. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jók ezek a dolgok, kényelmesek, de abban egészen biztos lehetsz, hogy nem fedezi a tápanyagszükségleteid. Én 2800kcal-al diétázom 6. hete és közel 8 kilót adtam le. Viszont ebből közel 1300kcal csak fehérjéből származik (csirkemell) Nem a kcal számít, hanem hogy miből viszed be. Diétánál fokozottan kell figyelni a fehérjebevitelre, különben izomból is fogysz, hiába látod azt a centin meg a mérlegen, hogy csökkennek az értékek, az tested arányai változatlanok maradnak és nem igazán lesz jobb az összkép. Illetve jobb lesz, de nem annyival, mint lehetne. Ez csak az én személyes véleményem, ha esetleg érdekel.
2013. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Én az update diétáról tudok neked véleményt mondani. 75 kilóról indultam és fél év update étkezéssel 58 kiló lettem úgy, hogy sajnos semmi időm nem volt mozogni és csak miután elértem ezt a súlyt kezdtem csak el igazán edzeni.

Mondjuk én reggelire is és vacsorára update kajákat ettem.

A másikról nem tudok véleményt mondani, de minden jó ami szénhidrátcsökkentett étrend és a fehérje tényleg nagyon fontos.

Sok sikert neked!

2013. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Persze, gondolom. Ezért is szoktam narancsot, almát, epret, zöldségeket eszegetni nasiként, ha éhes leszek. Fehérjét azért viszonylag sokat tartalmaznak a napi kaják. Inkább a gyümölcsöt hiányoltam. Sajnos a csirkemellet annyira nem szeretem, hogy sokat egyek belőle :( Alapvetően abszolút nem vagyok egy húsimádó típus. Az én gyengeségem az édességekben rejlik. Ahhoz képest, amiket ezelőtt ettem a mostani étrendem egészségesnek mondható...Számomra azért tökéletes, mert nyugodtan ehetek 1 pudingot vagy sütit vagy jégkrémet, amikben nincs hozzáadott cukor és jóval kevesebb pl. a felszívódó szénhidrát a süteményeikben. Eddig bevált szerencsére. Az eddigi diétáimban pont ezt utáltam és emiatt alakult ki a jojózás, mert 1 hét után ölni tudtam volna valamilyen édességért vagy szénhidrátért.
2013. ápr. 11. 20:59
 6/16 anonim válasza:

Előző vagyok még annyit tudok mondani ami negatív talán, hogy pár hónap után nagyon meguntam az ízeket és egy ideig csirkehúst ettem salátával, és az egész napos menü csak azért nem tetszett, mert mindig volt valami, ami nem tetszett a menüben és nem ettem

volna meg, ezért én csak ebédet ettem ott. A reggelim mindig natúr joghurt volt egy norbi peksütivel, és nyugodtan ettem gyümölcsöket és rágcsáltam zöldségeket is amikor megkívántam. Vacsora vagy túró, vagy valami olyan amiben sok a fehérje, de az nagyon hatásos ha ebéd után már nem viszel nagyon be szénhidrátot.

De amikor éhes voltam akkor a vacsora hal meg sali, vagy csirke meg sali volt.

Az biztos, hogy rólam szó szerint olvadtak az update kajákkal a kilók, es ugy hogy nem is mozogtam.

2013. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!

Te is rendelted a kajákat vagy magadnak vetted meg a norbi boltban? :) A jégkrémükért nagyon hálás vagyok :) Nagyon szép eredmény, gratulálok :)

2013. ápr. 11. 21:01
 8/16 anonim válasza:

Rendeltem is és jártam boltba is vásárolni. Lisztet is cukrot is onnan vettem én teljesen átálltam az update életmódra.

Sokan kételkedtek benne, de ma már nagyon sok ember így fogyott le és végre kezdik elhinni.

2013. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Áh értem, köszi :) Nekem is volt, hogy valami nem tetszett a napi menüben. Olyankor csak ebédet rendeltem meg valamilyen sütit. Reggelire meg ettem teljes kiőrlésű pirítóst, sovány felvágottal. Vacsira gyümölcsöt. Én is mindig úgy alakítom, hogy azért szeressek mindent, amit megrendelek.
2013. ápr. 11. 21:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezek a bizonyos menü adagok meghatározott összetevőkből elkészítve bizonyos mennyiségre készülnek, nem pedig a te jelenlegi testi adottságaidat figyelembe véve. Ez által nem tudják megfelelően biztosítani a szükséges fehérje, szénhidrát és zsír szükségletedet sem. A minőségi fogyáshoz ezeknek a tápanyagoknak a megfelelő aránya elengedhetetlen.
2013. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!