Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen lenne a prósza, ha...

Milyen lenne a prósza, ha reszelt krumpli helyett reszelt káposztát és répát sütnék bele?

Figyelt kérdés
Olyasmin jár az eszem, hogy mit kellene sütni, amivel a kenyeret ki tudnám váltani. A prószát alapból reszelt krumplival készítik, de jó lenne valami olyasmit találni, aminek még kevesebb a ch-tartalma. Egyébként is az összeállításhoz szükséges valamennyi liszt. Ha nem búza-, akkor milyen lisztet ajánlanátok?

#répa #prósza #reszelt káposzta
2013. ápr. 12. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyesmi recept van, zöldségfasirt, zöldségpuffancs, zöldséglapcsánka, répafasirt, cukkinipuffancs, vegetáriánus fasirt, stb néven sok receptet találsz a neten is.


Majdnem minden zöldségfélével lehet késziteni, többet is kipróbáltam már, és finomak lettek.


Az a kevés liszt, ami kell bele, nem sokat számit, de vannak liszmentes receptek is.

2013. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt van néhány link, ezek között biztos van, ami tetszik neked:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


De ha csak a cimszavakat adod be a google-ba, akkor más oldalakon is találsz sok ilyesmi ötletet.

Sok sikert!

2013. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi!

És ha akármelyikből megsütök egyszerre több napra valót, és lefagyasztom, azután is jó lesz? Vagy naponta süssek frisset?

Az a helyzet, hogy nagyon kenyeres vagyok, valamivel ki akarom váltani, hogy valami másra "járjak" rá, amikor térülök-fordulok egyet a lakásban, de nem szeretnék naponta sütkérezni sem.

2013. ápr. 12. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megsüthetsz többet is és le tudod fagyasztani, de amikor enni akarod, akkor fagyosan forró zsiradékban süsd át. Meg túl sokáig nem jó fagyasztva tartani, én max egy hónapig tárolnám.
2013. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyelőre csak örülnék ha heti mennyiséget is tudnék lefagyasztani, hogy ne kelljen naponta sütögetni.


Mindenkinek ment a zöld-pacsi, de úgy nézem, a rendszer nem mindenkinél mutatja.

A sajátomnál sem szoktam látni, reméljük azért a rendszer rögzíti a nevedhez.

Mégegyszer köszi!

2013. ápr. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!