Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sült krumpli nagyon hizlal?

A sült krumpli nagyon hizlal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon bizony.

A krumpli egyébként is majdnem annyi ch-t tartalmaz, mint a kenyérféleségek, és a zsírban (olajban) megsütve pedig kifejezetten energia-bomba. Pedig imádom, képes lennék egész nap azt zabálni. :))))

2013. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretem pont ezért kérdezem.nekem azt mondták ha nem eszek tul sokat belőle az nem hizlal annyira mert a krumpli zöldség féle
2013. febr. 26. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Keresd ki a krumpli ch-tartalmát, hasonlítsd össze pl. kenyér, és tésztafélék ch-tartalmával, ill. egyéb zöldségfélékével (pl. uborka, káposzta, akármi), rögtön rájössz, hogy betyárul átvertek. :))))

2013. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát.. nagyon.. de ha kis mennyiségben eszed, és figyelsz hogy mellette aznap mit eszel, akkor nem lehet belőle gond.. ha okosan válogatod össze a többi kaját, akkor NÉHA egy KEVÉS beleférhet.. de te jársz jobban, ha inkább nem eszed..
2013. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az olajban sült krumpli egyértelműen hizlal.

2 hónapban 1x megengedheted magadnak:)

2013. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A krumpli olyan zöldség, mint amilyen gyümölcs a banán. Mindkettővel óvatosan kell bánni.
2013. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkormár inkább lerben süsd, bár úgyis csak nagyritkán a szénhidrát miatt.
2013. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!