Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok,178cm és...

17 éves fiú vagyok,178cm és 135kg. Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Már régóta küzdök a súlyommal, igazából sosem zavart, sosem vettem komolyan. Már többször elkezdtem edzéseket csinálni, de sosem sikerült. Hamarosan itt a nyár, és most már tényleg változtatni akarok, hogyan kezdjem el?

2013. ápr. 13. 04:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát pedig ez masszívan dagadtság, már nemazé. De am, a legfontosabb az, hogy igenis járj edzeni, ehhez kitartás. Gondolom genetikai okai vannak nálad nem a zabálás, így igazából a rendszeres sport legyen az első ne a koplalás. Persze kell a diéta, de a sport miatt legyen bevitel h legyen energiád. Pl laza futás, aerob edzések esetleg úszs is mellé ezekkel kezdj. Lassan, fokozatosan. Ha nem akaródzik pár nap után akkor erőltesd meg magad.
2013. ápr. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 benzike válasza:
78%
Kicsit elkéstél ha az ide nyárra szeretnél jól kinézni bàr jobban még nézhetsz ki 10-12 kg val kevesebbel. De ha most el kezded jövő nyárra tudsz majd úgy kinézni hogy felse ismerjen aki régen látott
2013. ápr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
89%

Először a fejedben kell eldőlnie mindennek. Tűzz ki magad elé célokat, mit szeretnél elérni. Könnyebb lesz...

Ha ez megvan, fokozatosan kezdj edzeni, mert megerőltető lesz, ha rögtön maratont akarnál lefutni.

Ha túlsúlyos vagy mindenképp a biciklizést, úszást, erősítést ajánlanám. A futás a lábaidat ilyen súlynál tönkreteheti.

Az étkezésre is oda kell figyelned. Napi 1200-1500 kalória az ajánlott bevitel. Többször, de keveset egyél. Járj szaunába, ha tudsz, hiszen így megszabadulhatsz a méreganyagoktól.

Sokat, főleg szénsavmentes ásványvizet, zöld teát igyál.

Nem lehetetlen, de hatalmas önuralom kell hozzá. Én 100kg voltam, most 60kg vagyok.

Kitartás! Sok sikert kívánok!

2013. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első körben orvoshoz és dietetikushoz kéne menni

második körben személyi edzőhöz

min 50 kg-ot le kell adjál, ez kb 2 év


futás meg felejtős, majd -30-40 kg múlva

elsősorban úszás, gyaloglás, majd bringa...semmilyen ugrálós sport nem



kezdj kajanaplót írni!

2013. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 14. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!