Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ötletek vannak erre?

Ötletek vannak erre?

Figyelt kérdés

Ha naponta maximum 500 kalóriát eszek, és csinálom ezt pár hétig, utána milyen módszert tudnátok ajánlani, hogy tartsam a súlyomat?

Kérlek segítsetek! És ne szidjatok, nem kis tini lány vagyok, ez a fogyás most nagyon fontos nekem!

Köszi


L.


2009. szept. 23. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
500 as diétát csak szigorú orvosi felügyelettel szabad csinálni!! Ha a fogyás tényleg fontos neked, nem csinálsz ilyen őrültséget!
2009. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy fogysz vele, de utánna visszahízod. Talán duplán is.

A nagy titok: Életmódváltás, és redszeres mozgás.

Nem időszakosan, hanem az életed részévé kell hogy válljon az egészséges táplálkozás, és mellette a mozgás.

2009. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia , sztem biztosan fogysz vele , én 200-300 kalóriát eszem egy nap és nincs semmi bajom már egyszer csináltam ezt és 87-ről fogytam le 75 -re két hét alatt és nem jött fel semmi!!!!!!!!.... Most 11 napja csinálom és 75- ről lefogytam 68-ra , de még tartom , kitartó vagyok ....sztem ha ezt abbahagyod akkor majd csakis életmód váltás , barna kenyér több fehérje mint szénhidrát , légy kitartó és meglesz az eredménye.....
2009. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod meg az 1000-1200-as kalóriát?

Hirtelen fogynál és ezt a bőröd is megsinyli és a szervezeted is. Én nem tenném. Ha fontos, akkor nem így csinálod!!

2009. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló!

Mit eszel tulajdonképpen egy átlagos napodon, ha 2-300 kalóriát viszel be? Légyszi írd le! Sokat segítenél!

2009. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

200-300 kcalba sok minden nem fér. Mondjuk 10 darabos norbis puffasztott búza csak 200 kcal, ehez még lehet enni zöldségeket. Vagy csak gyümölcsnap. Esetleg zöldség leves?

Engem is érdekelne, miben van ilyen kevés kalória, én is beiktatnám, de azért a napi min.1000 kcal mindenképp meglenne.

2009. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nahh hát én vagyok a 3. válaszoló , ...

szóval , hát én igazán keveset eszem , pl reggelizni soha nem szoktam és csak délben eszem , napi egyszer és vacsorázni sem vacsorázom , ... pl , eszek egy főtt tojást ami 90kcal majd várok és eszek egy szelet ubit majd pedig mondjuk egy műzlit ami 80 kcal

Én világ életemben kövér kislány voltam és most 17 éves vagyok és a gyerekkorom sem állt másból csak gúnyolódásból , ebből elegem lett és elhatároztam magam , .. nagyon nehezen ment , de azt mondtam anyukámnak egyik este h nem vacsorázom és onnastól egyszerűen nem ettem , ... annyi az egész h lefoglalom magam , .. tanulok , gépezek , beszélgetek a barátnőimmel, sétálok stb ... és így nem vagyok éhes , vagy legalább is nem gondolok rá !!

hát ennyi az egész !!

2009. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!