Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám formába...

Hogyan hozhatnám formába magam 4 hét alatt?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva esedékes a nyaralás, és a télen felszedett kilóktól szeretnék megszabadulni. Kb. 4-5 kg-ról van szó, főleg a csípőmre és a fenekemre rakódott..
2008. jún. 13. 14:18
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem már nincs 4 hetem a nyaralásig, július 10-én indulunk. :) Nekem is van 4-5 kilo plusszom. Én probálok többször kevesebbet enni, kerülöm az édességet (bár ez elég nehezen megy, mert "csokifüggő" vagyok :) ) sok gyümölcs, zöldség helyette,este 6 után nem eszem és hetente 2-szer eljárok aerobicozni.

Sok sikert, majd egyeztessünk, hogy hogy állunk, hátha ketten könnyebben megy :)

2008. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja, és nekem nagyrészt a hasamon van a felesleg :( (első válaszoló vagyok)
2008. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Most, hogy mondtad rájöttem, hogy már nekem sincs 4 hetem, mi 11-én indulunk. Köszi a tanácsot!

Megpróbálok majd én is odafigyelni arra, hogy mit eszem, és újra eljárok aerobikozni is, mert már hónapok óta nem voltam :(

Olvastam a szénhidrátmentes diétáról, az állítólag hatásos, azon is gondolkodom, hogy kipróbáljam e.

Sok sikert neked is! Majd írj, hogy haladsz ;)

2008. jún. 14. 11:33
 4/6 anonim válasza:
Szia! Hogy haladsz? Én -1,5 kilónál tartok. Csak sajna szombaton esküvőre megyünk, remélem nem jönn vissza mind:) Ha még 2,5 kilót fogynék, az nagyon szupi lenne :)
2008. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Na, sikerült elérned a célod?

Remélem igen!

Sajna rólam csak 2-3 kg ment le kb, de ez is jobb mint a semmi.

Jó nyaralást! :)

2008. júl. 9. 09:05
 6/6 anonim válasza:

Szia! Közben nekem fogfájós 2 hetem volt, amikor semmit nem ettem. Így lement 3 kiló :)

Viszont all inclusive ellátást kaptunk, mert egy másik szállodában lettünk elhelyezve, így egy hétig csak ettem-ittam :) Még nem mertem mérlegre állni :) Remélem neked is jól sikerült a nyaralás!

2008. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!