Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Változtatni akarok! Fogyi...

Változtatni akarok! Fogyi után vagyok, olyan mintha elveszteném magam?

Figyelt kérdés

Lefogytam, az álomsúlyig, az átlagnál egy picit vékonyabb lettem (vagyis a BMI szerint egy picit vékony) és sokan mondták hogy milyen vékony lettem. Most nem kérkedésből írom le.

1 évig minden rendben is volt. Súlytartón voltam, nem szedtem fel, max. 0,5-kgot ingadozott a súlyom de az gondolom függött attól, mennyit ittam, vagy nagywc-ztem.


1 éve el akartam kezdeni hízni egy picit, csak pár kg-ot egy srác miatt de nem jött össze vele mégsem. (neki nem tetszettek a ropi csajok)

És azóta elkezdődtek a falásrohamok... nem bírom a súlytartó étrendet csinálni (a súlytartómban havi 4szer szerepelt max 1 -2 szelet torta) és csak tömöm magam cukorral...

mit tegyek?? Már + 7 kg-nál járok:((


le akarok állni, ez sok(k)!!! kérlek segítsetek hogy álljak vissza a régi súlytartós vagy fogyis étrendemhez?

mert amit csinálok, tudom hogy egészségtelen de olyan a kaja vagy a cukor mint valami függőség...


2013. ápr. 13. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

valami ellen lázadsz.

gyanítom,hogy vagy a manusz igényei,a megfelelés ellen,vagy a párkapcsolat ellen.

ezt te tudod,de ezek között van az ok.


abban meg hogyan adjunk tanácsot,hogy hogyan állj vissza egy étrendre,amiről semmit nem tudunk?

ki tudja mi az összetétele,így meg értelmes ember nem tud érdemben nyilatkozni erről.

és a testzsír mérési eredmények a mérvadóak.

a bmi 1980ban avult el,sehol nem használják nem véletlen.

2013. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!