Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ultrahangos zsírbontás Békéscs...

Ultrahangos zsírbontás Békéscsabán, környékén, volt már valaki? TApasztalat? Hova érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Hiába kutatgatok a neten, a B.megyei ultrahangos zsírbontásról két szalont ad ki. Szeretném ha megosztanátok a tapasztalatokat akik voltatok.

Életmódváltás után lement pár kiló, mozgok is rendszeresen, csak szeretném kicsit látványosabbá tenni az egészet, és talán kis erőt is meríteni az eredményéből.Már persze ha beválik.Köszi előre is.



2013. ápr. 14. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmit se ér. Ha valóban mozogsz, akkor nincs szükséged ilyenre.
2013. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Folytasd szépen az életmódváltásod és meglesz az eredménye.
2013. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást.csak kissé elszomorit hogy a narancsbör nem vette észre még az életmód váltásom.
2013. ápr. 14. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert még mindig „zsíros” vagy. Diétázz/sportolj még, illetve nem tudom, hogy szedsz-e de ha nem akkor feltétlen szedj vitaminokat.
2013. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi. Rengeteg zöldséget eszek,plusz vitamint nem szedek,de a c vitaminon gondolkodom.nem árthat.remélem hamarosan eltünik,de nagyon aggaszt,és elkeserit.
2013. ápr. 14. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajna semmi értelme.. ultrahangozzák a várandós kismamát, és lefogy a magzat? Ilyen nincs.. veled sem. Nem kellene komolyan venni..


A gluténmentes táplálkozás sokszor jó segítség a narancsbőr ellen is.

2013. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D Még jó hogy nem akkor mindenki csinálná a gyereket hogy a nőgyogyi leolvassza a zsírját.

No meglátjuk. Csak sokan annyira áradoznak a kezelésekről, egyet kipróbáltam volna. de drágállom is. Nem hiába igaz a mondás- Lassú víz partot mos.

2013. ápr. 15. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes egyébként.. lehet segítene, ha megtapasztalnád hogy nem segít. Mert így mardosni fog a kétely, egyébként meg egy életre tanulhatnál belőle, a fogyiipar hazugságairól.


Én ezek miatt elgondolkodnék rajta, inkább nem ajánlok semmit.. ha kipróbálod, akkor tapasztalsz. Ha nem, akkor rögtön az eredményes utat kezdheted..

2013. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

VAn igaz abban amit mondasz, de szerintem nem fogom megpróbálni. Mert a párom szerint már kevésbé látszik mint 2 héttel ezelőtt, igaz nekem fentről lenézve ez nem tűnik fel, de a tükörben, talán mintha tényleg enyhült volna.

Na inkább kitartás, 1 hónap mulva meglátjuk az eredményt, és majd akkor elgondolkodok, hogy kell - e ez a tapasztalat nekem. Köszönöm a válaszokat.

2013. ápr. 16. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!