Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha holnap kezdek el fogyókúráz...

Ha holnap kezdek el fogyókúrázni mennyit fogyhatok júliusig? 168/74

Figyelt kérdés
Egészséges ételek kevés liszt(imádom a főzeléket keményítővel!!) semmi csoki hat után max.1 alma 1 héten 5x sport (aerobic
2013. ápr. 14. 20:24
 1/3 anonim válasza:
Gyümölcsöt délelőtt (max kora délután) egyél, ne este. Egészséges fogyás 1kg/hét.
2013. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
estére inkább naturjoghurt lenmaggal. Sok sikert. Ha megáll a fogyás ne add fel, szerintem 6-8-kgot simán le fogsz tudni adni
2013. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a kaloriabázis.hu-n tudod vezetni a fogyásodat.

Én 20 napja kezdtem el a diétámat 1100-1200kcal -al, és eddig 3 kilót fogytam.

Úgyhogy havi 2 - 3,5kg -al számolj.

Ha holnap elkezded a diétát és drasztikusan csinálod, (1100kcal alatt), akkor amint abbahagyod a dolgot rögtön vissza is szeded, és ráadásul duplán. Szóval inkább csináld lassan, egészségesen sportolással, mint hirtelen elkezdesz "böjtölni" mert az nem vezet célra.

Ha tartod a napi 1200 kalóriát akkor 2 hónap múlva 6 kiló minuszra lehet számítani. július végéig pedig 9-re.


Sok sikert ^^

2013. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!