Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyit fogyhatok így 2...

Kb mennyit fogyhatok így 2 hónap alatt? LENT!

Figyelt kérdés
Napi kalóriabevitel : 1500 vagy az alatt marad és ebbe nincs semennyi csokoládé se péksütemények se lisztes dolgok.. semmi üdítő csak kizárólag víz! Heti 4tesi ami kb 30perc intenzív mozgás + 2x futok egy héten délután egyedül.

2013. ápr. 13. 16:27
 1/4 anonim válasza:
ez igazából attól is függ, hogy mennyi felesleg van rajtad összesen :) így látatlanban én azt mondanám, h olyan 6-8 kg mehet le kb. :)
2013. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az 1500 kalórián belül milyen összeállítású ételeket eszel.
2013. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát 165 centi vagyok és 64 kiló de pl az anyukám "nagyobb" darab pedig ő is 164 centi kb. és így nem tudom hogy mennyit nyom így az izmom és mennyi a felesleg:) étrendnek gondoltam hogy reggel gyümölcs ebédre leves tészta nélkül vagy párolt dolgok ,csirkemell amúgy sem eszem más húst meg saláta..:)
2013. ápr. 13. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van rendesen feleslegem,de mikor 2 hétig 1500kcal körül voltam,s mozogtam is -3kg "dobtam" le,de szerintem reálisan lehet számolni 6-8kgmal,de persze függ attól is hogy mennyi a BMR(mennyit égetsz el ha nem csinálsz semmit) ill. az alapjárati kcal égetés,de szerintem ezekkel tisztában vagy. :)
2013. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!