Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utánaolvastam sokszor, de még...

Utánaolvastam sokszor, de még mindig nem teljesen tiszta. Szóval ha heti háromszor futok és odafigyelek az étkezésre, fogyok? Vagy a combom csak vastagabb lesz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha negatív a kalória, akkor fogysz, ha szálkásító étrendet követsz, akkor pozitív kalória van, és izmosodsz.
2013. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igyekszem 1000-1200 kalória között maradni
2013. ápr. 14. 22:54
 3/6 A kérdező kommentje:
(csirkemell, sok zöldség)
2013. ápr. 14. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Az izmosodás sokkal lassabb mint a fogyás, évekig kellene versenyszerűen futnod hogy láthatóan vastagodjanak a lábaid... de ha abból indulunk ki hogy felesleg van rajtad és közben lefogysz akkor még úgyis vékonyabbak lennének.

Még súlyzós edzéssel is kéne neki vagy fél év hogy észrevehetően izmosodj és nők esetében még akkor is inkább csak formásodásról beszélhetünk mint vastagodásról.


Ha odafigyelsz az étkezésre már attól fogysz de a futás rásegít és mindenképpen jobb közérzetet ad :)

2013. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem heti 3nál többször fuss akár mindennap, vagy hétköznap és akkor hétvégén ne.. igy gyorsabb /látványosabb lenne az eredmény :)
2013. ápr. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis hol olvastál utána, hogy mégis ilyen buta maradtál?
2013. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!