Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő a fogyáshoz...

Ez megfelelő a fogyáshoz tartósan és viszonylag rövid idő alatt? Sikerül fogyni így?

Figyelt kérdés

Reggeli: pirítós, paradicsom

Ebéd: párolt hal zöldségekkel v. saláta csirkemellfilével

Vacsora: joghurt v. semmi


Napi min.30 perc séta, de van, hogy 1 óra.

Hetente 2-3x aerobic.

Heti 1x bicikli, min.30percet.


Így sikerül fogynom? Körülbelül 12 kg-t kéne! Mennyi idő alatt lenne meg?


2009. szept. 23. 21:16
 1/3 anonim válasza:
82%

Szerintem a mozgás része a dolognak teljesen rendben is lenne, de az étrend..hát egy kicsit hiányos nem?Te el tudod képzelni, hogy mondjuk 3 hónapig csak ezt eszed nap mint nap? Reggelire ehetnél műzlit, tojást joghurtot...

Ebédre is nyugodtan lehetne főzelékeket, rántott zöldséget/gombát, de a tésztás dolgoktól sem kell megijedni, csak épp nem zabálod tele magad vele, hanem kevesebbet szedsz egy kicsivel :D

Hát igen, estére joghurt,zöldség, gyümölcs jöhet.

Szerintem ne ragaszkodj annyira ehhez az étrendhez, egyszerűen csak akkor egyél ha éhes vagy, és mondjuk ne edd tele totál magad egy-egy főétkezéskor. Tudom, hogy könnyebb egy megtervezett diétát csinálni, viszont ha egy idő után elveszted a lelkesedésed, visszaszedsz minden kilót amit addig leadtál(én legalábbis így jártam:D).

2009. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Ha ennyire gyorsan szeretnél fogyni próbáld ki a káposzta leves diétát igaz h elég borzalmas h mindig csak azt lehet enni 7 napon keresztül de hatásos főleg ha sportolsz is mellette!

[link]

2009. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem egész jó az étrend...

De én kiegésziteném, hogy egyes orvosok mondták, hogy sokkal sokkal egészségesebb ha reggelinél CSAK gyümölcsöt eszik az ember...legalábbis dél 12 óráig...

És utána jöjjön az ebéd.

A gyümölcs sokkal hatásosabb lesz mint a piritoskenyér paradicsommal és meghozzá egészségesebb meg tobb vitamint kapsz a gyümölcstől.

Paradicsomot elteheted ebédre vagy vacsorára...de az se baj ha regel eszed meg (szeirntem) csak ne kenyérrel még ha piritos is...

2009. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!