Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gabonapehely mennyire hizlal?

A gabonapehely mennyire hizlal?

Figyelt kérdés
Rászoktam, hogy ezt eszek jobbára vacsi helyett, vagy olykor uzsonnára, de nem tudom, hogy mennyire "bűnözök" ezzel.
2013. ápr. 16. 22:46
 1/5 anonim válasza:
Attól függ, hogy pontosan milyen gabonapehelyről van szó. A természetes, gyümölcsdarabokkal ízesített egészséges, az agyoncukrozott csokis, fahéjas stb. viszont értelemszerűen hízlal.
2013. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos inkább a másodikat kérdezem. a csokis verziót, de az érdekelne, hogy mennyire gátolom ezzel a fogyásomat? jó tudom, hogy ha fogyni akarok, akk nem lehetnek kis kapuk, de az a tervem, hogy vmit megengedek magamnak, a többiben meg próbálók minél egészségesebben étkezni. :)
2013. ápr. 16. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Vacsorára pont nem kéne agyoncukrozott gabonapelyheket enned, olyan mintha csokit ennél hiszen kb annyi cukor van benne.. És attól függ mennyit eszel, egy nagyobb tálkával már bevihetsz annyi cukrot is simán mint amennyi egy tábla csokiban van. Ugyhogy eléggé gátolja a fogyást.
2013. ápr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogyókúrában felejtős.
2013. ápr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor lemondok róla.
2013. ápr. 17. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!