Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevalt fogyokuras modszereket...

Bevalt fogyokuras modszereket keresek. Hogyan fogyhatnek kb 8kg nyarig?

Figyelt kérdés
Tavaly nyaron 78 kg voltam. Mostanra lefogytam 12-13 kg-t. Tehat olyan 65-66 korul mozgok, de 58-ra szeretnek lemenni. Esetleg irnatok olyan eteleket, amik nem hizlalnak, de.hosszabb idore jol lakok veluk. Tudom h a google a baratom stb.. de inkabb tapasztalatokat szeretnek. 15 eves lany vagyok, kb 173 cm. sportolni a gerincem miatt nem nagyon szabad, szoval nem kockaztatok. esetleg.vmi bevalt etrend, dieta? elore is koszonom szepen!

2013. ápr. 16. 14:49
 1/6 A kérdező kommentje:
ment a zold kez. koszonom szepen!
2013. ápr. 18. 19:01
 2/6 anonim válasza:
Gratulálok! Én is 173 kiló vagyok, és most 70 kilósan nem vagyok már az anorexiás kategóriában. Voltam én is 45 kilós ilyen magasan. 58 kilós akarsz lenni? Meglátszik, hogy 15 éves vagy, és nem nőies akarsz lenni, hanem deszka modell. Inkább a helyesírásoddal kellene több időt töltened. Ne hari..
2013. ápr. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bocsánat, elírtam: 173 centi.. :-D
2013. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 58 kiló vagyok és 172 centi. Nagyon sokat fogytam úgy, hogy elhagytam teljesen a cukrot, lisztet, rizst, krumplit, tehát a szénhidrátot. És az előző válaszolónak írnám, hogy én sem vagyok deszkamodell, sőt...
2013. ápr. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha újrapörgethetném az életemet, én ebben a koromban válnék vegetáriánussá és nem felnőtt fejjel :) Ha ezt az életmódot választod, nem kell törődnöd majd soha a kilóiddal. Ráadásul az ételeid kívánatosak, gyönyörűek, táplálóak és igen laktatóak lesznek. Nem kell kalóriákat számlálgatnod, és nevetséges diétákat próbálgatnod. A reklámokra soha ne figyelj, önös érdekek fűződnek hozzájuk, nem a te boldogságod a céljuk. A különböző diéták pedig veszélyesek. Én az életmódváltást javaslom neked, (és igen, olvass utána a googlen) semmiféle hiánybetegséged nem lesz ennek következtében, kipróbáltam :) Gyönyörű leszel és elégedett, nemcsak testileg, lelkileg is. Mondom én, 40 évesen 3 gyerek után, tökéletes alakkal, feszes bőrrel.
2013. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3. valaszolo. nem szeretnek deszka lenni, csak nem erzem jol magam meg a boromben.. a helyesirasrol annyit, hogy telefonrol irok, ezert lehetnek hibaim.. (mondom igy Lotz es Simonyi orszagos dontoskent.. )

A tobbieknek is koszonom szepen a valaszokat! ment a zold kez!

2013. ápr. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!