Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeritnetek, hogy lehet h nem...

Szeritnetek, hogy lehet h nem fogytam meg semmit? 3 hete elkezdtem edzeni (eleg intenziven min minden masnap edzöteremben plusz 30-40 perc futas) es kevesebbet is eszem (nem koplalok, min 1400 kcal-at megeszem 1 nap es nem egeszsegtelen kajakbol)

Figyelt kérdés
58 kilo vagyok/lany 168 cm 25 eves (nem sokat szeretnek fogyni csak 2 kilot)
2013. ápr. 19. 09:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mizu a lisztes, cukros kajákkal, tejtermékekkel?

Iszol elég vizet? (3 liter/nap minimum)

2013. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet a "kevesebbet eszem" nem elég kevés. Írd le egy napi kajálásod, anélkül nem igazán tudunk segíteni.
2013. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
csoki, cukros kajak semmi, csak vizet iszom, semmi cukros lötyi. Reggelire szoktam enni mondjuk egy szelet feher kenyeret sonkaval. Delben barmit eszek de tenyleg nem sokat pl egy szelet pizza, vagy egy tenyleg kis adag teszta...delutan 4-5 fele eszem utana mondjuk szinten egy szendvicset. Ezzel lehet a baj?
2013. ápr. 19. 10:00
 4/19 A kérdező kommentje:
Lehet h vizet nem iszom eleget, az hoygan befolyasolja a sulycsökkenest/növekedest?
2013. ápr. 19. 10:00
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak azt nem ertem hogy kb 3-4 eve ugyanennyi kilo vagyok pedig ettem minden felet (nem sokat de tenyleg midnen felet, fankot, cukros lisztes peksütik, csoki csipsz stb) msot pedig elkezdtem mozogni meg odafigyelni es gondoltam valami csak fog valtozni :D
2013. ápr. 19. 10:02
 6/19 anonim ***** válasza:

"min 1400 kcal-at megeszem 1 nap es nem egeszsegtelen kajakbol" > fehér kenyér,pizza,szendvics


na de kérlek :D erre magadtól nem tudsz rájönni? minek írsz ide?

2013. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
főleg 25 évesen... ne egyél szemetet,ilyen egyszerű.. body.builder.hu-n vannak sablon étrendek
2013. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a szendvicset ugy kepzeld el hogy egy barna kenyer (135 kcal) felbehajtva es nincs benne se vaj se semmi csak pulykamell sonka es salata) Ebedre amit fözök a csaladnak abbol eszem egy kis adagot
2013. ápr. 19. 10:21
 9/19 A kérdező kommentje:
nem eszem minden nap pizzat, olajban sült dolgokbol soha nem eszek, csak csirkehust es zat is sütöben sütöm zacskoban. szeritnem ha hetente egyszer megeszek egy szelet pizzat (amit en csinalok, nem kolbaszosban uszo valamit) azert meg nem kene megkövezni
2013. ápr. 19. 10:22
 10/19 A kérdező kommentje:
Szoval azt mondod hogyha ennyit mozgok, meg jarok edzeni akkor sem ehetek naponta egy szelet kenyeret mert nem fogok lefogyni 2 kilot soha a büdös eletben?
2013. ápr. 19. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!