Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fehérjediétához hogy illene...

A fehérjediétához hogy illene a hajdinakása? És a rizs miért kell, mikor tudtommal az keményítő tartalma miatt nagy szénhidrátforrás.

Figyelt kérdés
Még csak tanulmányozom ezt a diétát, és akkor a csirkehús mellé a rizs mint szénhidrát kell, vagy miért? A hajdinát szeretem, azt szeretném megtudni, mennyire illene, magas a szénhidrát tartalma vagy sem? És a joghurtok, zsír sok van benne, azt sem szabadna ennél a diétánál?

2013. ápr. 20. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Se rizs, se tej, tejtermék. Zöldségek, saláták a húshoz, halhoz, tojáshoz.
2013. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De hisz sok helyen azt olvasom, csirkemell és rizs. És hogyhogy tejtermék nem? A túró szinte kötelező, vagy tejtermékből csak az lehet ebben a diétában?

De a hajdina, az mennyire szabadna?

2013. ápr. 21. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
A hajdina jellemző tápanyaga a szénhidrát, amely 56–77%-ban keményítő, tehát nem illik bele a fogyókúrás diétába.
2013. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja! A túró a legkevésbé sem kötelező, de sokan szeretik azzal megtölteni este a pocakjukat.
2013. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat :)

A túró kell, mert eléggé kevés étel van, amibe több a fehérje,mint a szénhidrát. Én egyenlőre csak a csirkemellt és a túrót tudom ilyennek,:D.

2013. ápr. 21. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
több fehérje mint szénhidrát: pld kókuszlisztben
2013. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óh, a kókuszlisztet nem is tudtam. Köszi az infót. Bár én drágállom a 0,5 kg--1100 ft-ért a dolgot. De láttam itt is sok kérdés alatt taglalják a fehérjediétát. Utánanézek még. Köszi a válaszokat :).
2013. ápr. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!