Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 19 hét alatt 20...

Szeretnék 19 hét alatt 20 kilót leadni. Sajnos nem tudom, hogy fogjak hozzá. Valaki tapasztalt, vagy hozzáértő tudna segíteni?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. Sajnos alma típusba tartozom, főleg a hátam és a karom a problémás terület, ráadásul 180 cm magas vagyok és egy hormonprobléma miatt pedig 130 cm körül van a mellbőségem, amin csak a műtét segíthet, de azt nem szeretném, viszont nagyon sok mozgásformában gátol. Szeretek biciklizni :) Tudnátok tippeket adni? Mindenre nyitott vagyok!

#fogyókúra #alma típus
2013. ápr. 22. 10:08
 1/3 anonim válasza:

Ennyi hét alatt lelehet fogyni , csak nem mindegy hogy hogy . Hogyha a hormonproblémád "hat" a fogyásodra akkor jobban kell sportolnod meg ilyenek .

Sportolj rendszeresen kerüld a csokikat , cukros üdítők meg ilyen cukros vackokat .

Ha szeretnél meg ismerkedni az én fogyási tippeimmel írj privátba ,)

2013. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irreális. Nem kell minden héten 1 kg-ot fogyni. Hormonprobléma miatt pedig mindenképpen orvos felügyelete mellett kell fogynod, sőt dieetikusra is szükség lehet speciális diéta miatt.
2013. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A célod a 20 kiló leadása legyen, ne a 19 hét. Mától egyél halat, húst, tojást zöldségekkel, salátákkal. Gyümit csak reggel ill. délelőtt. Napi 3 liter víz.

Mellőzni kell: lisztes, cukros ételek, krumpli, rizs, hüvelyesek, tej és tejtermékek. Ilyen eccerű!

2013. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!