Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ananász kapszula fogyókúrára?

Ananász kapszula fogyókúrára?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy az ananász kapszula kiváló fogyókúrára. Szeretném megkérdezni, hogy tényleg így van e!? A jövő hónapban tervezem, hogy kipróbálom. Patikában lehet kapni olyat darabra is? (125Ft)

Vagy egyáltalán hol tudok olyat venni?

Aki tud, kérem segítsen, aki meg már szedett ilyet kérem írja meg, hogy milyen.

Nem tudom belefogjak e!



#fogyókúra #ananász kapszula
2013. ápr. 24. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmiféle KAPSZULA nem ér semmit, csak kidobott pénz.


Ami ESETLEG ér valamit, ha sok IGAZI ananászt eszel, de azért az sem csodaszer, csak legfeljebb segiti a diéta eredményét.

2013. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy még nem szedtem kapszulát. Fogyókúrás teákat ittam, de azoknak semmilyen hatása nem volt.

Az ananász gyümölcsöt, akkor kipróbálom rá.

2013. ápr. 24. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én próbáltam 4 és fél hónapig az ananász kapszulát de semmit sem ért! Sőt, még a gyomromat is kikezdte! Én azt tanácsolnám, hogy ha megteheted, inkább fogyassz rendes ananászt! :)
2013. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet. Én idáig inkább csak teát ittam, de a gyomromat kikezdte, azért akartam átállni erre, hátha jobb. :)
2013. ápr. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!