Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok, akkor miért vörösöd...

Ha fogyok, akkor miért vörösödnek ki a striák a lábamon?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit meghíztam az elmúlt két évbe. 60kb-ról 69...

Elkezdtem kb. két hónapja fogyózni.

Ez azt takarja, hogy nem eszek kenyeret, cukrot lisztes dolgokat, szóval na.. nagyon szigorúan eszem az ételeket.

Szedek 10napja Reduce fogyasztószert (nem kérek erre véleményt)és mozogni is szoktam, vagyis nem igazán itthon, de suliba heti 3x45 perc tesi van.

Sikerült 62-63kg közé verekednem magam.

De nyakamon a nyár!! Nem tudok felvenni rövidnadrágot mert narancsbőr, meg stria...

Annyira gáz.. minden korombeli csajnak szép bőre van én meg szégyellem az enyém.. Sokat sírtam de vettem magamon és nem zabálok annyi sz@rt mint előtte.

A hasam laposabb lett, anyám szerint a lábam is vékonyabb.

De ha fogyok akkor a striák miért vörösek most is? Ma hazajöttem suliból hogy megvizslassam a lábam, erre csík ott csík itt....háj meg háj meg narancsbőr...

Krémek használnak? Vagy cellulit kezelés? UH-zsírbontás?


(+combról és vádliból hogy lehet fogyni jobban? nagy a vádlim, meg a combom is hájas. Ha futnék akkor erősödne a vádlik *izom is van ott azért*... milyen gyakorlatot csináljak? Ez a lábujjhegyre állok majd vissza, meg oldalra lábnyujtogatás..szerintetek jó?...)



2013. ápr. 25. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
15/L
2013. ápr. 25. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Idővel majd kifehérednek a striák. Ha továbbra is igyekszel egészségesen étkezni + sok zöldség, gyümölcs és rendszeres mozgás, akkor majd a bőröd is megszépül fokozatosan, ahogy a szervezetedből lassacskán kiürülnek a méreganyagok és elkezd rendesen működni. Ügyelj a vízfogyasztásra is. Tiszta víz, napi 1.5-2.0 liter. Sokat számít.
2013. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma tornáztam igaz vagy 10 perc volt?!

De olyan izomlázam lett ez alatt, hogy a székről nem tudok kapaszkodás nélkül felállni...

De amúgy akkor ugye nem azt jelenti, hogy hízok, hanem még "nem tisztult ki".?

2013. ápr. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!