Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy gond ha vacsorára 2...

Nagy gond ha vacsorára 2 szelet fehér kenyeret eszek?

Figyelt kérdés
Fennáll a kellemetlen helyzet hogy kb semmi normális kaja nincs itthon. nagyon rossz ha 2 szelet kenyeret eszek vacsorára? Utána még úgyis megyek ki futni (4-5 kmt szoktam általában megállás nélkül)
2013. ápr. 25. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, dehogy gond. Én a fogyókúrám alatt is ettem kenyeret 3-4 naponta, és lement 30 kiló, olyan feszes a s*ggem, hogy irigyli a fél város. Szerinted? Nem kell ám minden megszállott hülyeségét elhinni. Se a kenyér, se a tej, se a mogyoró, se a hús, semmi sem egészségtelen és semmi sem hizlal, mindenből tudni kell a megfelelő mennyiséget, és ennyire egyszerű.
2013. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 1.!

VÉGRE EGY NORMÁLIS EMBER!!! :DD

Én is úgy fogytam le, hogy mindent ettem mértékkel.

20 kg-t dobtam le 90 napos diéta és társai nélkül.

És én még hurkát is ettem. :))


szóval nyugodtan, attól a 2 szelet kenyértől nem lesz bajod.

2013. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
ugye? én még szalonnát is ettem! :D
2013. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor én fogyóztam akkor a reggelim minden nap szendvics volt mégis fogytam. Sőt napi fél-1 kiló szőlőt ettem amit mindig csak tiltó listán emlegetnek
2013. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
23%
Hát nem tudom... én nem értek egyet az előttem szólókkal. Egy szelet kenyér 300 kalória, tehát ha semmit nem eszel mellé is 600 kalóriát benyomsz vacsira, de feltételezem nem magában eszed, szóval megvacsorázod a napi kalóriaszükségleted kb. felét, ami szerintem nagyon nem jó. Az, hogy kimész futni, pozitívum, de teljesen úgysem tudod lemozogni ezt a sokat.
2013. ápr. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!