Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész hónapon át fogyózok,...

Ha egész hónapon át fogyózok, de minden hó utolsó napján annyit eszek, amennyi csak jólesik (néha többet is), akkor tudok úgy fogyni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Marha sok értelme van.
2013. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerinted semmibe megy 1 nap alatt 1 havi "munka" eredménye? Aztán persze folytatnám másnap, csak így tudnék mit várni és nem érezném azt, hogy soha nem ehetek korlátok nélkül.
2013. ápr. 27. 11:31
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem tudsz :) Olyan egetverően sokat nem nagyon hízhatsz egyetlen nap alatt (bár nem tudom, mennyire vagy zabálós, ha elereszted magad :D), s ha Neked lelkileg ez így jó, tartható, a diétás napokkal pedig rendesen fogysz, hiánytünetek és idegesség nélkül, akkor ez így működhet. (Én ugyan egyetlen napig sem szeretnék úgy enni, hogy úgy érezzem, korlátok közé vagyok szorítva, de nem vagyunk egyformák.)
2013. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked jólesik akár többet is enni, mint ami jólesik? Rosszúllétre hajtasz?
2013. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző kérdése jogos... Bár van ilyen, az ember szeme többet kíván, mint a szája... Én nem vetek senkire sem követ, az biztos, de nyilván nem helyes így. Nem kell mindent megenni csak mert az a szabadnap...
2013. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 poiu ***** válasza:
Miért ne? A gond inkább az, hogy munkának látod a diétát. Ha szeretsz beenni, akkor lehet, hogy neked jobb a harcosok étrendje, vagy az váltott böjt.
2013. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért pontoztatok le, szerintetek van értelme annak, hogy hányásig zabálja magát?
2013. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is írják páran, hogy szoktak cheat day-t tartani.


Tehát egy hónapban egyszer egyél, ahogy jólesik, de ne szoktasd rá magad. :)


Egyébként minden nap ehetnél azt, amit szeretsz, csak mértékkel... Nem egy tábla csoki, hanem egy kockányi pl.

2013. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Paleolit táplálkozás!


Sokszor csak lesnek rám, mennyit eszem, mégis fogyok, és nincs semmilyen vitaminhiányom meg éhezés meg egyebek.

2013. ápr. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát.


Ki beszél itt hányásig zabálásról? :)

2013. ápr. 30. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!