Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta idején folytonos szédelgés?

Diéta idején folytonos szédelgés?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy nem azért van, mert keveset eszek!

Mindig emiatt hagyom abba, ma kezdtem el újra, és már megint ez az érzés kerít hatalmába. Az előbb ettem egy marék diót és két narancsot, de tök szarul vagyok, pedig akkor fejeztem be az evést, amikor már eléggé jól laktam... Miért lehet ez? Olyan, mintha az agyam generálná ezt az érzést.


2013. ápr. 27. 13:23
 1/2 anonim válasza:

A dieta nem arrol szol,hogy nem eszunk,hanem arrol,hogy tudjuk,hogy mit eszunk,mennyit es mikor esszuk.

Mennyi feherjet viszel be naponta ?

A feherje nagyon fontos.

Szerintem ha jo az etrended,akkor sem az agyad sem mas szerved nem fog ilyen erzest generalni :D

Egyel sovany hust(csirkehus,csirkemell,hal stb) sok zoldseggel,kenyer nelkul,vagy nagyon keves teljes kiorlesu kenyerrel.Ezt napi 3x-4x,de nem nagy adagot.Gyumolcsot reggelre egyel,utana a kovetkezo etkezesre mar hus+zoldseg.

Estere 5. etkezesnek pedig sovany turo,kulonbozo olajak(pl lenmagolaj).

Nem kell nagy adagot enni,minimum 5 etkezesed legyen,az etkezesek legyenek rendszeresek,legyen minel valtozatosabb,halat is nyugodtan fogyaszthatod(sot,nagyon jo dieta alatt),igyal sok,meg annal is tobb folyadekot es mozogj rendszeresen.

Elkezdhetsz egy csoportos edzesre is jarni,rendszeresen,ott altalaban tobbet belead az ember,de ez nem mindig van igy.

Heti 4 aerob edzesed legyen szerintem,ha zsirt akarsz egetni.Pl gyaloglas,lepcsozes stb.A lenyeg a pulzusszamon van,nezz utana google-ben,vagy itt az aerob edzesnek.

Elnezest az ekezetek hianyaert,hibakert!

Nyugodtan javitsatok ki,ha valahol tevedtem.

Sok sikert kivanok neked,kerdezo a tovabbiakban!

2013. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nézd át az étkezéseid összetételét és az időzítést.

meg,hogy fokozatos-e a cal csökkentés,pontos-e az átmenet,nem-e drasztikus.

mondjuk tegnap 3 embertől is hallottam,hogy beszédült és egy hajolás után,felállás után én is majdnem összeomlottam délelőtt,uh lehet a hirtelen bejött meleg miatt is,étrendtől függetlenül,mert 4 hete még havazott,aztán fura az ami most van.

2013. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!