Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hú nemtom, összetett kérdés?...

Hú nemtom, összetett kérdés? (Kcal, hízás, mozgás)

Figyelt kérdés

Ma megettem egy kb 10x12 cmes cukrászdás (vastag,krémes) csokitorta szeletet. Hány kcal?

Mennyit fussak ma? Igazából, ha nem több mint 650 kcal akk oké vagyok. De a ch miatt meghízhatok? Nem egyedi eset annyira, de mindig benne vagyok az 1300-1400kalóriában. Am eddig 270 lépcsőt mentem, s 2 liter vizet ittam, fostam is rendesen.. :D vajon nagyon raktározódott, ha kifostam? Egyébként ma ettem 1 idared almát, 1 zöld körtét, 1 főtt tojást, 2 gluténmentes abonettet, 50g zabpelyhet, 85g saját leves szardínia konzervet. Nem vagyok éhes, s lefekvésig nem fogok már enni.


2013. ápr. 29. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól van, drágám. Köszönjük, hogy mindezt elmesélted nekünk. Nagyon szeretünk téged! ♥
2013. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem jobban, mint én titeket. ♥

Csakhogy bizonyos kérdőjelek elkerülték a figyelmed.

Bácsi, talán be kéne újítanod egy okulárét. ♥

2013. ápr. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!