Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani gyakorlatoka...

Tudnátok ajánlani gyakorlatokat fogyáshoz?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok(augusztusba leszek 14) és 75 kiló, ebből szeretnék leadni.A futás és felülések stb. mellett milyen hasznos testmozgást lehetne csinálni amit itthon is elvégezhetek?És mennyit kéne kb. leadnom?
2013. ápr. 29. 20:52
 1/5 anonim válasza:
nem irtad miylen magas vagy... :) sulyfeleslegtől függően a futás nem biztos, h a legjobb ötlet. Amúgy a futás nagyon jol fogyaszt csak krédés, hogy ha most azonanl elkezdessz futni az menyire terhel meg.. azt se irtad h fiú vagy lány vagy.
2013. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és kb. 2 hónappal ezelőtt méretkeztem akkor 167cm voltam.
2013. ápr. 29. 20:56
 3/5 Komplikato válasza:

Ha már Számítástechnika ... vegyél egy Nintendo Wii-t és hozzá az összes sport játékot. :D

Persze nem hasznos mozgás, de állítólag fogyaszt ...

2013. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól van na véletlen tettem a kérdést ebbe a kategóriába :)
2013. ápr. 29. 21:03
 5/5 anonim válasza:
Akkor olyan 15 kilo felesleget kéne leadnod kb... Szerintem rövidtávú futások mehetnek. Nem kell kilométereket pláne nem elsőre.. Csak mindig amennyit érzel, h még nem köpöd ki a tüdőd... A bringázás is jó, továbbá guggolás, fekvőtámasz.. Egyéb sulyokkal végzett feladat is jó lehet de ahhoz már kell is felszerelés... szóval egyelőre szerintem maradj a tornánál. étkezésedre pedig figyelj oda.. ne tömd magad édességekkel, zsiros kajával.
2013. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!