Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Probalok dietazni, kerulom a...

Probalok dietazni, kerulom a cukros termekeket, feher lisztet, kenyeret. De kenyer helyett mit egyek?

Figyelt kérdés
a gond az h mit vigyek nap mint nap a munkaba uzsonnara ha nem szendvicset?

2013. máj. 1. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Salátát, kínai kelt, káposztát, egyéb zöldségeket szokás.
2013. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Joghurtot, kefírt, gyümölcssalátát, zöldséget felvágottal/hússal, magvakat.
2013. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én olajos magokból sütött kenyeret szoktam (kókusz mindenképpen legyen benne, legalábbis nekem úgy tűnik, attól lesz finom :)).
2013. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajat keszitesu kenyersutesre sajnos nincs lehetosegem, fekete kenyeret eszek, azt is piritva reggelente. A kenyer tartja bennem az erot :) a munkaba egesz nap nehez 7-10 kg dobozokat emelgetek es kell az energia, maskepp reszketek es erotlen vagyok ...
2013. máj. 1. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor fölösleges kerülni a cukrot és a fehér kenyeret, a fekete kenyérből a keményítő ugyan úgy cukorként áramlik a véredbe. Diéta. Sőt ez már diJéta.


Egy életmód cukron (keményítőn) élni de valójában már egy előrehaladott anyagcserezavar. Visszafordítható.

2013. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák és én is eszem szénhidrátot, de igyekszem lent tartani a mennyiségét. A magkenyereimben sok zsír van, az engem jóllakat s úgy tűnik, energiát is ad, sokkal több van, amióta szénhidrát helyett extra sok zsírból tudom bevinni az energiát, elmúlt a tavaszi fáradtságom, dolgozgattam a ház körül (kapa, kalapács, fúró, csákány, volt a kezemben minden, de bevallom, kő csákányozása csak pár perc volt, talicskázása sem sokkal több). Most volt egy elég kövéren kivételes, palacsintás-pizzás napom (csak jóllakásig, de nem megfelelő anyagokból. nem vágytam rájuk, csak eltöltöttem egy napot egy jó pizzéria közelében, ahol évek óta nem jártam, úgyhogy miért ne, saját ételem úgysem volt nálam épp), másnap alig tudtam egy laza 21,4 km-es teljesítménytúra-sétát lenyomni a Vértesben. Kísérletnek jó volt, s máskor nem csinálok ilyet :D.


Nem tudom, mások hogyan reagálnak a makrotápanyagok arányára, de alapból nem kéne elvetni még a szénhidrátszegényebb táplálkozás gondolatát sem, habár gluténmentesen is lehet rengeteg szénhidrátot fogyasztani, nekem sikerült az első paleós napomon, pedig ott még a hüvelyesek és a krumpli is kiesett.

2013. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!