Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm vagyok és 63 kg. 2...

172 cm vagyok és 63 kg. 2 gyerekem van. Hogyan tudnék visszafogyni kb. 55 kg-ra?

Figyelt kérdés
Második terhességem 49kg-ról indult 72-ig ment fel majd lementem 58-ra és most ismét hízok pedig mindent ugyanazt és ugyanannyit eszek mint első terhességem után.Miért hízok most mégis jobban?Nagyon zavar ez a súlyfelesleg:(
2007. szept. 17. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog lennék ha két gyerek után egy kg felesleg sem lenne rajtam :)... Mert a Te testsúlyod teljesen ideális! (testmagasság-110=ideális testsúly, ezt szokták mondani...) Ha mégis zavar és esetleg még szoptatsz, semmiképp nem javasolnék diétát, inkább mozgást, már amennyire tudsz a picik mellet időt szakítani rá... Próbálkozhatsz baba-mama tornával is :), vagy ha már nagyobbak, mozoghattok együtt...
2007. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a 90 napos diétát ajánlom neked, a környezetemben eddig mindenkinek bejött, de csak akkor állj neki, ha tényleg minden csalás nélkül csinálod, csak akkor hat. És hidd el, család mellett is ki lehet bírni, én is úgy csinálom. Rájuk rendesen főzök, vacsira is sokszor melegszendvicset, pizzát, bundáskenyeret sütök nekik, de én egy falatot sem eszem. Ha betartod, ezzel lefogysz. A neten megtalálsz róla mindent. Én már túl vagyok 35 napon, és 7 kilóval vagyok kevesebb. Anyukám, öcsém már végeztek, ők fejenként több, mint 20 kilótól szabadultak meg. Akaraterő az kell, de a siker garantált, ha nem csalod el.
2007. szept. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!