Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek valami hatásos...

Ismertek valami hatásos fogyókúrát tapasztalatból? Mindenféle szer nélkül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Egészséges ételek és rendszeres mozgás. Ennyi. Nincs mit túlcifrázni, kiűzni az étrendből a sok szemét kaját, és félretenni a lustaságot.

Beválik, hidd el:)

2013. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval... Viszont arról, hogy mi az egészséges, megoszlanak a vélemények. Itt a gyk-n is több szemlélet van.

Hogy mi az, ami igazán hatásos, emberfüggő is. Van, ami valakinek bejön, a másiknak pedig semmit nem ér (bár ha egészségesen táplálkozik, az azért már nem nevezhető semminek :D fogyás szempontjából értettem). Ilyen a paleo jellegű étrend, amitől sokan fogynak, én nem tettem, mert az én majdnempaleómban kevés a fehérje (arányaiban, a szükséges minimumot azért megüti) és az elején sok volt a szénhidrát (nem tudtam jóllakni máshogy, de aztán rájöttem, mi a megoldás). Amint lejjebb vittem a szénhidrátot és följebb a zsírt, határozottan elkezdtem fogyni. Másoknak is bejött ez, az esetem közel sem egyedi, de könnyen lehet, hogy van, akihez nem passzol, én ezt nem tudom.

2013. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én mindig azt eszem amit megkívánok reggel.Aztán tízóraizom, ebédelek rendesen.De délután már csak egy kefirt és egy almát, vagy egyéb gyümölcsöt, zöldséget eszek. És sokat sétálok. Így fogytam eddig 3 kg-t(3 hét alatt). Nem sok de szerintem azok a fogyókúrák nem jók, amik teljesen megvonják tőled azokat a dolgokat amit szeretsz.Sok sikert! :)
2013. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖszi mindenkinek!
2013. máj. 5. 14:18
 5/6 anonim válasza:
Napi max. (!) 1000 kalória és heti 3-4 x 1 óra intenzív testmozgás. Heti 2,5 kg mínusz.
2013. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lizzie-chan válasza:
Szerintem még az úgynevezett „almakúra” is beválhat. Csak annyit kell tenned, hogy estére csak almát eszel és mozogsz rendesen :) nálam bevált, de ez egyénfüggő is. Sok sikert! :)
2013. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!