Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgás nélkül, csak diétával...

Mozgás nélkül, csak diétával lehetséges kb 4-5kg-ot fogyni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne olyan vàlaszokat adjatok amiben a plusz mozgàst tanàcsoljàtok:)
2013. máj. 3. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Végül is lehetséges, csak a bőrödön is meg fog látszani, ha nem mozogsz.
2013. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. erre én is gondoltam, de talàn 5kilónàl nem annyira fog làtszani. (remélem)
2013. máj. 3. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült egy hónap alatt 4,5 kilót fogyni, csak étrend változtatással. 78-ból fogytam le, azóta lelassult, heti fél kilókat fogyok folyamatosan.

Nem lett semmi a bőrömmel, ez nem drasztikus fogyás.

Sőt már voltam 90 kiló is sok évvel ezelőtt, akkor 6 hét alatt fogytam 78-ra le, de az szerintem valami vizesedés lehetett, mert kb ilyen gyorsan is híztam fel akkoriban. Nem maradt lógó bőr, csak csíkos lett ahogy szétment a bőr a hasamon és a lábamon.

174/L

2013. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mozogsz, mert valószínűleg nem vagy fekvőbeteg.


Mindegy, normális táplálkozás mellett ha nem vagy fizikailag aktív, akkor sem zsírosodsz fel. Hát ugyan úgy kerülni kell a cukrot, keményítőt, tejtermékeket mint a sportoló embereknek.


Egyébként mozgással könnyebb, mert az intenzív mozgás csökkenti az inzulin rezisztenciát, így könnyebb a fogyás, egészségesebb az ember.

2013. máj. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló. Te sem hiszed el ugye,hogy 12 kiló víz volt rajtad. egyébként szépen izomból is veszít az ember sokat ha nem edz, szép plöttedt lesz a bőr.
2013. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddzél, hidd el, az utána levő érzés megfizethetetlen :)
2015. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!