Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges egy hónap alatt 10...

Lehetséges egy hónap alatt 10 kg-t fogyni? Futás, edzés, "egészséges" ételek fogyasztása

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak egészségtelen, és a következő hónapban visszaszeded.
2013. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbálnám magam az étrendemhez tartani... a futás maradna,akkor se?
2013. ápr. 25. 17:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem, a mozgás magában nem elég, hogy tartsd a súlyod, életmódváltás kell. Viszont hangsúlyozom, akkor is egészségtelen ennyit fogyni, ráadásul szerintem normális étkezéssel nem is lehet ennyit egy hónap alatt. Amennyiben koplalsz, úgy meg izomból fogsz fogyni... Semmi értelme.
2013. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Edzéssel és egészséges ételekkel egy hónapban 4 max 5 kilót tudsz fogyni. Gondolom nem pár hét alatt ugrott rád a felesleg, a leadásához is több idő kell
2013. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

le lehet adni.

Én nő vagyok és beleugrottam egy ilyenbe, de az eredmény visszataszító lett.

A mellem és a hasam lógott. Mint valami rongydarab. Csúnya volt.

A hasam ok, de a doki szerint a mellem már sosem lesz feszes többé. :(

2013. ápr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, de ne csinald, nem lesz tartos, es egeszsegtelen. Tipikus lassan jarj, tovabb ersz eset.
2013. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de ahogy előttem is mondták, nem ajánlott. Ha belegondolsz az a 10 kg se egy hónap alatt szaladt fel rád.

Egyébként ilyen melegben szerintem még könnyebb is fogyni, a környezetemben mindenki arról panaszkodik, hogy ilyen melegben semmi étvágya sincs :)

2013. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem attól függ mennyi a súlyfelesleged Ha 15-20 kg akkor le tudsz fogyni annyit. Ha viszont 8-10 kg akkor sokkal nehezebb leadni. Többet kell rajta dolgozni.
2013. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Tudod mi a vicc.. ÉN lelki okok miatt fogytam le. két hét alatt 12 kgot.. Akkor váltam.. alig tudtam valamit enni az idegtől és azért.. De attól is lehet fogyni ha, kevesebbet eszel mindenből és így szűkűl össze a gyomrod.. Azóta persze visszaszedtem ezeket a kilókat de aztán már nem annyit mint előtte.. Este még ne egyél vagy csak nagyon keveset mert 12 óra után már lelassul a szervezet és délelőtt lehet sokat enni meg persze mozogni..
2013. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Végezzél egy egyszerű számtani műveletet: egy hónapban

30x2000-2500=60000-75000 kalóriára van szükségünk. Ha 10kg zsírszövettől akarsz megválni, annak energia tartalma mintegy (10x10x800=) 80000 kalória. Tehát, ha elméletileg semmi ételt nem vennél magadhoz 30 napon keresztül, akkor sem biztos, hogy 10 kg-ot lefogynál. Mondom ez csak elmélet,de ettől még igaz lehet.

2013. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!