Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek osztálykiránduláson...

Mit egyek osztálykiránduláson amitől nem teszem tönkre az életmódváltásom? 16/L

Figyelt kérdés
Most 76 kg vagyok, 84-ről indultam 2 hónappal ezelőtt. Azóta kerülöm a fehétlisztet, cukrot, szemét kajákat, de hétfőn megyünk 3 napos kirándulásra és túrázni fogunk sokat, nyilván nem vihetek natúrjoghurtot, ilyeneket és nem tudom hogy mit ehetek??
2013. máj. 3. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olyan szendvicset vigyél, ami nem fehérlisztes kenyérből van. Tegyél bele olyan zöldséget ami nehezen punnyad meg pl. paprikát. Vigyél sok olajos magvat (mandula, mogyoró,kesudió), mert rengeteg energiát ad a túrázáshoz, de nem rakódik le, hanem hasznosítja a szervezeted.
2013. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1napra vigyél teljes kiőrlésű zsemlébe párolt csirkemell szeletet uborkával.

2-3 napra vigyél teljes kiőrlésű zsemlét hozzá 1-1 konzerv tonhalat-paradicsomos, natur leves, különféle salátakeverékes-pl mexikói stb

abonett szendvics, pufiizs, müzliszelet-cukormentes, korpovit korpás keksz-ebből megtudod kínálni a barátaidat is. Alma, banán, almachips, diákcsemege, mogyoró, mazsola, szőlőcukor.

2013. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

magok, kolbász, kókuszreszelék :D , esetleg vmi saját készítésű egészséges süti (nem tudom h a sütik meddig bírják)


én ezeket vinném :)

2013. máj. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kolbász, keménytojás, paprika, paradicsom, uborka.
2013. máj. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolsó 2 válasz! Bezony.


Eddig natúr joghurttal váltottál életmódot? Miért, elképzelted ahogy az a fehér ... csöpög ki a tehénből, elment az étvágyad és nem ettél? (gratula a fogyáshoz!)


Én: füstölt sonka, szalonna, kolbász, kókuszreszelék süti, káposzta, hagyma, uborka, retek, akár paprika, alma, narancs, mandarin, olajosss magv. Ilyesmiket vinnék. A szárított-füstölt húsfélék kibírják 2 napig, egy pick téliszalámi 3 napig is, olyan alacsony a vízaktivitása hogy nem igen lesz baja a 3. napon sem, hűtés nélkül. Ha pedig van hűtő, akkor minden húst-zöldséget be tudsz rakni. Lehet boltot is találsz a 3 nap során.

2013. máj. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én motoros teljesítménytúrára megyek a hétvégén, már gondolkodtam ilyesmin :)

Amit én viszek:

- zöldség: egy kevés a starthelyre utazáshoz (zöldpaprika, uborka, mert azokat szeretem), utána majd keresek boltot

- gyümölcs: alma, de az is bebugyolálva, mert a motordobozban V2-sen bármi megütődik... :D Az eláll és könnyű előkapni és enni. Boltban majd veszek banánt vagy valamit :)

- olajos magvak: simán is és magkenyérnek sütve is (muffinsütőben sütöm, szeletelni nem kell, finom, zsírban igen dús, tápláló)

- most épp van itthon születésnapra kapott mindenféle aszalt gyümölcs, azt is visszük

- főtt tojás, az is eláll pár napig (hiányozni fognak a tükörtojásaim :( de az élet már csak ilyen)

- lehet, hogy viszek édességet, ami olajos magokból, mazsolapépből és kakaóból áll. sok megromlanivaló nincs rajta, kanállal pedig meg lehet enni :)

2013. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony szelet tk barnakenyér benne rántotta, zöldségek, egy szelet csirkemell grillezve. Én ezt ettem legutóbb, baromi sok energiát adott és sokáig nem voltam éhes, ahhoz képest nem vészes az a két vékony szleet kenyérke.
2013. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5. válaszoló! Először is gyakorolnod kellene a szövegértést, másodszor pedig a joghurt mióta csöpög a tehénből?
2013. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet gyakorolnom kellene.


A többit tudd be költői túlzásnak. Tőgyből csöpögő joghurt. Tej vagy joghurt, egyébként nem halálosan mindegy?

2013. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tápi, a baktériumok kavarnak a joghurttal valamit, ezért is lesz emészthetőbb, mint a tej, de örülnék, ha egyszer valaki felvilágosítana, hogy mi a helyzet vele. Fene a kíváncsiságomat, nem akarok joghurtot enni sosem, de érdekel :D Bár ez egy másik kérdéshez illene.


Azt viszont nem tudom, mi a nagy különbség a fehér és a tk kenyér között, nekem ugyanolyan a kettő, csak a tk kevésbé finom, bár ez ízlés dolga. Pár pozitív és negatív anyagból több van a tk-ban, de alapvetően igen hasonlatos a kettő.

2013. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!