Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm/73kg. Ha most kezek...

163cm/73kg. Ha most kezek diétázni van még esélyem arra hogy év végén az osztálykiránduláson, a strandon ne én legyen a partra vetett bálna?

Figyelt kérdés
Vagy már késő és mondjam le?Majdnem március közepe és én csak most keztem el aggódni azon hogy hogy fogok én ott kinézni..16/L
2010. márc. 7. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
figyu... én 164 cm vagyok, és 83 kg. Holnap kezdek el diétázni, és mivel nem először diétázok, így biztosra mondhatom,hogy egy jó diéta és sport mellett simán leadod a felesleget. 18/L
2010. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de irod hogy nem először diétázol, milyen diétád volt eddig? miket ettél, miket nem mit és mennyit sportoltál! Én is most kezdem a diétát 173/83.
2010. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne felesleges? Nem csak egy alkalomra kell lefogyni, jól kinézni! Érezd mindig jól magad a bőrödben, ha ehhez az kell, hogy fogyj egy kicsit akkor hajrá! Ha elég kitartó vagy sikerülni fog. A mozgás pedig mindig jót tesz, és ha a diétád sem túl drasztikus és mondjuk minden nap nagyjából egy időben étkezel, akkor az emésztéseden,egészségeden is sokat dob.
2010. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csináltam Norbi diétát, 90 naposat, káposztaleves diétát, saját magam által összeállított diétát. De akárhányszor meghíztam, mindig a 90 napossal tettem rendbe magam. Most csinálom harmadjára, és holnap kezdem el. Egy napom úgy néz ki,hogy reggel és suliba ugyebár gyümölcs, itthon megeszem az aznapi kaját, és este elmegyek futni. Nem futok még sokat,mert ekkora súllyal nem bírnék órákat futkározni, csak egy fél órát futok, de mivel azt becsületesen teszem így ér is valamit. És itthon fürdés előtt még csinálok 50 felülést, és 50 hátizmot. Röviden ennyi. Ha van még kérdésed válaszolok szívesen.
2010. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Énse bánnám ha megosztanád velünk hamár ittvagyunk:)
2010. márc. 7. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
ja 21.59 es voltam
2010. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja foyózom, mindent eszek, ugyanannyit, csak este 5 óra után semmit, de tényleg semmit (inni csak víz!), még almát sem, plusz járok edzeni minden nap, és lement már 5kg!!! Nem hittem volna sosem... még le kell fogynom 5kg-ot, és nyárra bombanő leszek. :D Vicceltem. :) Szóval szerintem van esélyed, persze!!!! Az nagyon igaz, hogy kitartónak kell lenned, nekem nagyon nehéz volt az első két hetem, de mára már hozzászoktattam magam, és nem is kívánom a kaját este, ja és aludni is (nem tudom miért), de sokkal jobban tudok. :) Sok sikert!!!!! (LILLA)
2010. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia én 160cm és 72 kg vagyok, én is holnap kezdem a fogyókúrát. nekem elhatározásom, hogy ugyan azt eszem, mint eddig, csak kevesebbet, 6 után semmit, hanem elmegyek futni a párommal, majd 50 felülés és 70 hátizom és 10 fekvő. Aztán zuhany és irány az ágy, ott még egy kis "ágytorna":). Ha gondolod, csináljuk együtt, ki mire jut:D könnyebb úgy, ha tartja benned vki a lelket, meg ösztönöz is!!!


Ł20

2010. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a 90 napossal simán sikerülni fog.Sok sikert!
2010. márc. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!