Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19 eves,166 cm. Magas,50 kg....

19 eves,166 cm. Magas,50 kg. Lany vagyok. Ki egyaltalan nincs megelegedvel az alakjaval! Fogynom kellene?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem kell, de ha te nem vagy megelégedve akkor pl járj el futni reggelente 20-30 percet, vagy ússz, esetleg norbi torna :)
2008. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Ugye nem gondolod komolyan, hogy túlsúlyos vagy? :O

BMI, testtömegindex alapján a sovány kategóriába esel! (18-as érték; 20-tól 25-ig normális.) Nyugodtan hízhatnál is 5-6 kilót. A pasiknek nem tetszik, ha kint vannak a nő csontjai!

Alakformálásra bármilyen sport jó, ami kellően átmozgat: pl. aerobic, de itt a nyár, elő a biciklivel, járj el úszni, vagy valamit játszani a barátnőkkel közösen - strandröpi, kosár, ilyesmi.

A sporttól jobb lesz az étvágyad is, izmosabb, szebb alakod lesz. Persze nem rögtön az első napok után, a türelem a kulcs. Hajrá! :)

Amúgy megkérdezhetem, hogy pontosan mivel nem vagy megelégedve az alakodon?

2008. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én egy ideje elkezdtem a rubint réka edzését és nekem bevált! Sokkal jobb a közérzetem és egyre csinosabb vagyok. sztem próbáld ki te is!
2008. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Isten ments fogynod, sőt!!! hízz!
2008. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a pasik nem szeretik a csont-szexet
2008. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én 166 cm vagyok és 53 kg. Szerinted én is kövér vagyok?! :D

Viccet félretéve, spotolj sokat, étkezz változatosan, és élvezd az életet! :)

2008. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hasammal és a csipőmmel nem vagyok megelégedve.
2008. jún. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!