Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek az étrendek működnek?...

Ezek az étrendek működnek? Mennyit kell mellett sportolni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tetszenek ezek az étrendek. Proteinem van itthon, de a többi kimondhatatlan nevűt nem szeretném megvenni, mert nincs rá keret és olyan műnek hat.

De öt étkezést tudnék tartani, ebből egy lenne egy protein shake (biotech iso van itthon).

De mennyit kellene mellette tornáznom? Nem akarok én nagy izmokat növelni, egy kisebb kondi termem van itthon is. De eljárni kondiba 2 éves gyerekem mellett nem nagyon tudok.

Az a tervem, hogy most elkezdek valamit, mit tudom én, kocogás fél óra, majd sprint, majd megint 10 perc kocogás, sprint, 10 perc kocogás, sprint. Haza kocogok, nyomok egy kis súlyzós edzést: 30 perc vádli, comb és popsi, majd 20 perc karok, váll és mellkas, 20 perc hasizom.

A súlyzós edzéseket csak hetente 3-4 alkalommal csinálnám, a kocogást vagy( van egy jó kis útvonalam) 18 km bringával terepen hetente 5-6 alkalommal végezném.

Majd ha a gyerekem elment óvodába, akkor tudnék menni én is kondiba. De addigra már kialakulna valami kis izom. Van rá 16 hónapom.

Jó így? Vagy min változtassak?

162 cm, 60 kg, 26 éves nő.


2013. máj. 5. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
amit beleölsz otthoni edzésbe meg a futásba elmehetnél kondiba 1 órát. Vagy hogy gondoltad míg otthon edzel folyton odamész hozzá ilyenek? mert az nem 100%ba hatékony az biztos
2013. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt a mondatot nem értem: "Vagy hogy gondoltad míg otthon edzel folyton odamész hozzá ilyenek?"

Nekem az a gond, hogy a legközelebbi terem 1 óra utazás, de ha jó terembe akarok menni, akkor 1,5 óra utazás (távolsági busz, gyaloglás, villamos). Ez így nagyon sok idő, ennyi időre nem tudom hova tenni a gyerekem.

2013. máj. 5. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Különösebben nem jók.


Fogsz egy étrendet, mivel indul? Barna kenyérrel és zabbal? Mi a fene, már ezek lettek az idealizált táplálékok reggelire?

Meg szója protein, eszem f@szom megáll. Ez a szálkásító étrend kigúnyolása, írjunk össze sok sz.art és majd akkor jó lesz.. lelkes testépítgetőknek.


Az alap táplálék: hús + zöldség! :)

Az edzésed korrektnek tűnik.

2013. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy jó kis otthoni edzés ér annyit,mint egy konditermi, ha komolyan veszed. Hajrá!
2013. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ismerem az álláspontodat Harcművész, de nem lehet, nem tudok csak zöldségen és húson élni. Ha csak ezeket enném, akkor nem ennék meg napi 500 kalóriánál többet.
2013. máj. 6. 08:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Zöldségen és fehérjén élni csak napi 500 kalória? Ezt te sem gondolod komolyan. 2 tojásból rántotta némi zsiradékkal önmagában 350. Ez még csak a reggeli. Egy 20 dekás sült csirkemell 300 meg amiket még mellé eszel.
2013. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki lehet egészíteni, de azok már üres kalóriák lesznek.


Mintha ennél értékes élelmiszereket + cukrot vagy kenyeret. Semmi értelme nincs azon kívül hogy kalóriát tartalmaz. Lehet az 500 kcal értékes táplálék kicsit több zsírral többet képvisel mint 1500 kcal sok szénhidráttal bevitt energia. Nem erőltetésként írom ezt, próbálok szemléletet nyújtani.

2013. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20 deka csirkemell? Az rengeteg. Nekem elég ebédre a fele is, pláne, hogy ennyire drága.

Értem én, hogy szemléletet nyújtasz, de nekem kell az üres kalóra. Próbáltam a zöldség és hús kombinációkat, de pár nap alatt rá untam.

2013. máj. 6. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél húsos csontot csirkésnél 250-ért kilóját. kb 35-40 deka szín mellehúst nyersz belőle, ha megfőzöd levesnek és van egy jó alapleved a zöldséghez. Ráadásul jól lehet lakni vele és nem kell kenyér sem:)
2013. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem tudom mi van.

Én ha éhes vagyok sosem volt még olyan, hogy unom ezt vagy azt. Csak ha nem vagyok igazán éhes.

2013. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!