Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek állandóan éhes? Nagyon kívánok olyan dolgokat amit nem szabadna ennem.

Figyelt kérdés
Diétázom május óta és az elején előfordult ilyen, de utána megszokta a szervezetem a kevés étkezést de már 1hete hogy kínoz az éhség és leginkább este jön rám az ehetnék és sajnos megkívántam a csokit.És annyira nem birtam magammal és 1táblával megettem.Sajnos.És nem szabadot volna.Nem tud valaki valami gyógyszert vagy valami mást ami segitene hogy ne legyek éhes?Nagyon rossz.Végre fogytam 7kilót nehezen és erre éhes vagyok és kívánatos.Mit tegyek?Baj ha este megeszek almát?
2009. szept. 29. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Este ne egyél csokit!!!!!!!!!!

Basszuskulcs!

Ha nagyon megkívánsz egy kis jégkrémet vagy csokit, akkor azt tedd 12 óra előtt!!!!


Ha mégis este jön rád a nassolás, én ezt szoktam: 3 dl tej és kis kakaópor+édesítő= nagyon fincsi és csak 140 kalória, de a tej nem hízlal.:-))))

2009. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

el ne rontsd pont most mikor már ilyen sokat lefogytál :)

egyél puffasztott rizst, imádom jó sós és finom olyan mint egy chips vagy amit az előttem válaszoló írt az is jó ötlet :) és ha kivánod, egyél délelőtt de este ne!!

2009. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

1 egész tábla csokit? Micsoda akaraterő...

Gondolom a diétád sem túl szakszerű, ha már május óta csinálod.

Amúgy meg több szénhidrátot vigyél be délelőtt, mellé lenolajat és nem lesz problémád. Esetleg ha éhes vagy, dönts le egy fehérje turmixot, de este semmiféleképpen ne egyél szénhidrátot. Legrosszabb esetben is egy-két alma. De felesleges itt tippelgetnem, aki 5 hónap alatt 7 kilót fogy, annál valószínűleg rossz az egész diéta.

2009. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem szabad enni csokit pláne este.Szerintem jobb ha lassabban mennek le a kilok mert ha gyorsabban megy le hamar vissza lehet hizni.Járok endokrinra és a doktornő nem mondta nekem hogy nem fogyók elégé.És sajnos hol lemegy hol vissza jönnek a kilók.Eleinte mikor elkezdtem a diétát akkor 5nap alatt lement 2,5kiló és pár hónapja nagyon lassan.Amúgy minden nap mozgok.Nehezen tudok fogyni.Hormonzavarom is van és halottam hogy az is okoz hízást.

Kérlek titeket,hogy ezért ne nézzetek le mert ettem csokit és 5hónap alatt csak 7kiló ment le.Van akinek könnyen megy a fogyás van akinek meg nehezen.

Köszönöm a tanácsokat!Oda figyelek jobban az étkezésre és kerülöm az édességet.Cukor helyett édesítőszert használok,fehér liszt helyett teljeskiörlésű lisztet használok ha sütők de nem nagyon sütők mert azért a lisz se jó.

2009. szept. 29. 14:39
 5/8 anonim válasza:
84%
jussok eszedbe hogy a fenekemből húztam ki a csokit. :D meg amit enni akarsz.:D hátha elmegy az étvágyad..:D
2009. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:D de aranyos vagy :D:D senki nem néz le mert ettél egy kis csokit, mindenkivel megesik hogy "bűnöz" :):)
2009. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megint éhes vagyok pedig most vacsiztam.Eszek almát az ugyis szabad.Próbálok nem gondolni a csokira.Inkább arra fogok gondolni,hogy vissza hízom amit leadtam és akkor baba nem fog össze jönni.Nagyon szeretnék babát és pont a sok zsír miatt nem lehet.Csak ez akadályozza a teherbe esést.Szerintetek ez bejönne?Arra fogok gondolni mindig.
2009. szept. 29. 16:40
 8/8 anonim válasza:
Én is már régóta diétáztam mikor elkezdtem mozogni is.Nálam is csak lassan volt kilóban mérhető fogyás.Az sem mindegy ki hány kilóról fogy.Nekem a sima diéta nem is vált be,amit leadtam mindig visszajött hiába figyeltem a kajára.Ajánlom az intervallum edzéseket/nagyobb súlyfelesleggel light intervall/ ,ha nem is sokat ,de egy 10-20 percet tornázz napi szinten.Nekem rengeteget segített a fogyásban.Néha én is volt ,h megettem este egy kis kocka csokit ,de nem egy táblával.Ha éhes vagyok ,akkor alma vagy sajt ,esetleg egy kis saját készítésű krémtúró.Túró,kevés xilit,meggy,tejföl.Ebből is ajánlatosabb az alacsonyabb zsírtartalmút választani,de én sem vagyok azért annyira szigorú magamhoz.Egyébként én 8 kilót fogytam összesen.Most vagyok 50kiló.
2013. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!