Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok le tudok így...

Mit gondoltok le tudok így fogyni?

Figyelt kérdés

Reggali: A suliba vittem egy szendvicset amiben vaolt egy kicsit megkenve margarin rá falni jó szalámi,paradicsom,paprika és uborka

Ebéd: Két evőkanál krumpli plusz hús

Sütiből ettem 3 kis szeletet

Vacsora:egy répa

Így le tudok fogyni?? :) Nem mindennap eszem sütit! Előre is köszönöm a válaszokat:))



2013. máj. 8. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és 172 cm vagyok és 77 kiló,de a hasamon látszik egy kevés zsír,de mindenki 63-64-nek néz :) Mennyi idő alatt tudnék leadni olyan 10-15 kilót?? :)
2013. máj. 8. 16:48
 2/9 anonim ***** válasza:

Kenyér, krumpli.


Ilyen ételekkel hízni szoktak. Nem ugyan ezt etted eddig is?

2013. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És süti, csak a biztos, egészséges fogyás végett.

Szóval nem ezen a koszton lettél 77 kiló?

2013. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kenyér barna kenyér volt!! De ha nem tudsz segíteni elmehetsz a pics@ba;] :*
2013. máj. 8. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Eléggé ötletszerűen eszel. Így nem fog menni. Tervezd meg az étkezésed. Reggelizz valami könnyűt, tojást,zöldséget,vékony szelet barna kenyeret. Tízóraira egyél egy kis gyümölcsöt. Ebédre vigyél magaddal tupper edénykében húst, halat zöldsalátát, rizst, ilyesmit. Délután egy joghurt. Este egy zöldsali. Sütit, csokit,felejtsd el. Csak vizet igyál, a cukros löttyöket is kerüld. Ne koplalj. Ennyi.
2013. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen, láttam már a privát üzenetet.. nem írom le itt is a választ arról, hogy pont ugyan olyan sz.ar a barna kenyér is.
2013. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 poiu ***** válasza:

Margarin: nem embernek való. Helyette vaj kell.

Krumpli: nem fogyáshoz való. Helyette zöldség. Ha nem adnak, vigyél magaddal párolt zöldséget és a krumpli/tészta felét váltsd ki vele.

Süti: felejtsd el pár hónapra.

Egy répa: ez pontosan mit jelent? De akármit jelent, kevés, tehát pl. reszelt répa saláta csirkemellel.

Mitől vagy ilyen agresszív? Éhezel? Az nem jó.

2013. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszod :D Nem vagyok agresszív :) Csak nem szeretem ha hülyék okoskodnak..
2013. máj. 10. 18:38
 9/9 Dodesz.. válasza:

Szerintem az a hozzászóló, akit leszúrtál, teljesen jogosan írta amit írt és semmi bántót nem találtam benne, legalábbis én.


Amúgy az mellett vagyok, hogy csoki,süti, kenyér nuku,sport viszont annál több. (:

2013. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!