Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek vmi tuti fogyókúra...

Valakinek vmi tuti fogyókúra trükkje?

Figyelt kérdés
kevésbé fárasztó és annyira éhezni se kelljen.. :D
2013. máj. 8. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csodák nincsenek! Diéta ÉS sport nélkül nem fog menni!
2013. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok sport
2013. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A diéta alatt nem kell éhezni. Ha éhezel, akkor rossz az étrended.

A sport lehet hogy fárasztó, de valamit tenni is kell a siker érdekében. Amúgy pedig nem előírás az, hogy neked jól kell kinézned, minden csak rajtad múlik, melyik utat választod.

2013. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdetben nem eszel cukrot és tejet, kenyeret elkezded zöldséggel helyettesíteni :)
2013. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a trükk? Mellőzni kell a cukros, lisztes ételeket, a hüvelyeseket, a krumplit, rizst.

Hal, hús, tojás, rengeteg zöldség. Ilyen eccerű!

2013. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon egyszerű. Tudom hogy hülyeségnek hangzik, de nekem bevált. Este 6 után már tilos enni, mert könnyebben rád ragad. Kenyér helyett, ha van rá mód, inkább puffasztott rizst egyél. Éhezni egyáltalán nem kell. Gondolj csak bele. Evéssel és sporttal kapunk csak energiát. TILOS kihagyni az étkezéseket, mert csak jobban megéhezünk tőle. Rubint Réka vagy Bíró Ica DVD-k nagyon sokat tudnak segíteni, és a sok séta, hegymászás, vagy tánc is csodákat tesz. :)
2013. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
zöldkávé.
2013. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Röhögtem egy jót! :D
2013. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!