Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abonett jobb a kenyér helyett?

Abonett jobb a kenyér helyett?

Figyelt kérdés

mert ugye hétvégente szoktam reggelizni és fehér kenyér helyett gondoltam az abonett jobb lenne..

és mit ehetnék még hozzá?



2013. máj. 9. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én reggelire baconos tojásrántottát eszem salátával kenyér nélkül. Tökéletes!
2013. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a fehér kenyérrel az a baj, hogy túl jó minőségű. túl tisztára van a liszt őrölve és a szervezetnek egyszerűen túl könnyű megemésztenie, amihez nincs hozzászokva.

Az extrudált kenyérrel az a baj, hogy aránytalanul sok szénhidrátot tartalmaz, és éhes maradsz. 100 grammban van 69gramm. Ez borzasztó sok.

Teljes kiőrlésű kenyér javasolt, de azt is étrendbe jobb beilleszteni. Fogyni akaróknak azt sem ajánlom, hanem inkább a betarthatóbb szénhidrát tartalmú ételeket.

2013. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha mondjuk hétvégente megeszek 2-4darabot az nem nagy baj ugye?
2013. máj. 9. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
de baj
2013. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha én kenyérfélét eszek akkor inkább finom zsemle pl. mint ilyen vacak ugynaolyan rossz,mint a zsemle és ráadásul íze sincs.
2013. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon magas a szénhidrát tartalmuk még az extrudáltaknak is.

Ha a kenyeret mindenképpen el akarod hagyni, ajánlom, vágj félbe egy paprikát és arra rakj feltétet(zöldség, sovány hús stb). Úgy készíted, mint egy szendvicset, csak a paprikában 100g/5g ch van. :)és sokáig nem leszel éhes

2013. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!