Ez nem mindegy?

Figyelt kérdés

Összeszámoltam hány kcal-t ettem ma és mennyit tegnap,ugyanannyi,a különbség csak az,hogy a tegnap diétás ételeket ettem és ma nem,

ma rizset ettem egy kis hússal és zöldségekkel (200g-300g)

és 1 közepes palacsintát(cukor,liszt,tojás stb.)lekvárral.

Ez nagyon sok ? Az nem mindegy,hogy miből viszem be a napi kcal-t ?

Eddig is voltak napok amikor zabáltam,elég sokszor mostanában,de akkor mindig túlléptem az 1200 kcal-t.



2013. máj. 12. 13:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló !

Tudom mit beszélek,nem vagyok olyan hülye,

ha nem akarok gyereket az azért van,mert nem akarom,hogy szenvedjen miattam,örökölné a betegségeim.

Nem szabad sportoljak egyébként.

2013. máj. 12. 17:03
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
Semmi bajod nem lesz tőle, nem fog megállni a fogyás, legalább egy kicsit bepörög az anyagcseréd, mert megtrükközted a tested. Én is többet szoktam enni hétvégente, főleg ebédre, ilyenkor kihagyom az uzsonnát és a tízórait. Tegnap például megettem egy egész pulykaszárnyat, ma meg vagy fél kiló karalábéból és jó sok darált húsból töltött karalábét. Mondjuk én inkább diétás kajákból eszek többet hétvégente, de mindenkinek más az életvitele.
2013. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Remélem nem lesz minden héten ez.

2013. máj. 12. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!