Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma reggel bevágtam 5 szelet...

Ma reggel bevágtam 5 szelet barackos sütit (piskótatészta, baracklekvár, vékony csokiréteg a tetején, kókuszreszelék)! Most azon filózok, vajon egyek e egyáltalán a mai nap? Vagy sikerül lemozognom?

Figyelt kérdés
Félek hogy ez rengeteg kalória. Általában egészségesen étkezem, a hétvégéken néha elengedem magam, sajnos. Gyümölcs, zöldség, sovány hús - ezt eszem - mellette viszont újra és újra becsúsznak ilyen hibák. Iskolába járok, és csak süti van otthon ami még ehető, és el tudom vinni. Ilyen süti, meg muffin. Még egy alma sincs itthon, amit el tudtam volna vinni! Pedig mára már odáig jutottam, jobban szeretem az almát, mint az ilyen cukorbombákat! Nem is esett jól. A hasam megfájdult, és a felét kihánytam. Félek hogy lerakódik! Mit tegyek?
2009. okt. 1. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne ess pánikba, ettől még nem dől össze a világ, letornázod. Tanulság: almának mindig kell otthon lennie, te is vehetsz, nem kell másra várni, meg előre megtervezetten fogyókúrás kaja másnapra.
2009. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lélegezz gyorsabban, akkor jobban ég a zsír :D

Mire ez a pánik? Hízni akkor hízik az ember, ha RENDSZERESEN és agyatlanul zabál. Ha egyszer elengedted magadat, de többnyire normálisan étkezel, nem fog lerakódni. Ha pánikolsz miatta, csak magadnak ártasz. A hányással meg főleg. Menj el, fuss öt kilométert, aztán állj a tükör elé és mondd el tízszer, hogy "rossz kislány voltam".

2009. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem így kezdődhet a bulémia...vigyázz Magadra! Semmi bajod nem lesz egy kis sütitől. Ha folyamatosan csak szénhidrát dús kaját ennél, na akkor pánikolhatnál, h meghízol, de így nyugi! Nehogy nekem ne egyél ezért ma! Van vmi oka annak, h ennyire aggódsz?
2009. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

tényleg ne haragúdj meg, nem bántásból szeretném írni, de szerintem Te egy 14-16 éves körüli 40 kg-s kiscsaj lehetsz, aki azt látja, hogy csak a csont és bőr lánykák a nyerők az életben és nem esznek mást egész nap csak almát....


hát ez nem így van!!! enni igen is kell, csak mozogni is hozzá... nem azt mondom, hogy este 10kor ülj le körömpörköltet enni, de egy - egy ilyen bűzözés igen is kell, hogy ne gyötrelem legyen a kilókkal folytatott "küzdelem"...

ja és persze a folyadék!! igyál sokat, hogy tudjad "mosni" a szervezeted!

2009. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14:18 hoz szia énis igy vagyok nagyábol mint a kérdezö hogy néha eszek hülyeségeket,de az a baj hogy ha pl sima csirkemelböl készült rántothust eszek rizsel akkor nekem feljön 2kilo és akkor hogy is van ez? nem hizunk ha egyszer-egyszer elengedjük magunkat? máshol meg azt irják mivel nem nagoyn eszek hust már azelött meg mindennap ezt elraktározodik..pedig nem éheztetem magam csak mást eszek most már nem értem ezt az egészet
2009. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lil' LeD válasza:
Igen.
2016. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!