Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 1 hónap...

Hogyan fogyhatnék 1 hónap alatt 5 kilót?

Figyelt kérdés
Szeretnéék lefogyni, de eddig csak 1 kilót sikerült 1 hónap alatt :( Tudtok olyan mmódszereket amik egy 15 éves lánynak valók? Köszönöm!

2013. máj. 15. 17:36
 1/5 anonim válasza:
www.kaloriabazis.hu itt regisztrálni tudsz és vezetheted a bevitt és elégetett kalóriákat. Én 20/F így fogytam 5 kilót kicsit több mint egy hónap alatt. Plusz heti 3-5 önsúlyos(saját súllyal) végzett edzéssel. Én szálkásítottam magamat ezért használtam ezt a módszert. Egyébként sok mindentől függ hogy mennyit sikerül leadnod. Remélem tényleg szükséged van a fogyásra, és nem divatból akarsz fogyni.
2013. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mik az adataid? Magasság, súly, ilyenek? Lehet, hogy nem is kell fogynod, csak te hiszed úgy. És ebben a korban nem is feltétlenül egészséges.
2013. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
167 cm magas vagyok és sztem le kéne fogynom, nagy a hasam ...
2013. máj. 15. 21:03
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és 68 kiló vagyok
2013. máj. 15. 21:05
 5/5 anonim válasza:

tudsz feltölteni képet, lehetőleg oldalról?

[link] Ez alapján normális :)

2013. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!