Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ízesített zöldtea is...

Az ízesített zöldtea is használ a fogyashoz?

Figyelt kérdés

Mar fogytam 11kg de meg kellene vagy otot. Az anyagcsrem nem az igazi vagyis pisilni vagy 3x nagy wczni meg ket naponta jarok... azert mert nem eszek sokat szerintem. Mivel a vizet nem kedvellem es igy nem tudok sokat inni belole csak kb.fel litert at akarok a zoldteara valtani. Itthon pickwick(vagyhogyirjak) eper darabos indiai akarmilyen citromfüves(?!) zoldtea van. Az is megfelel?

Bocsi telefonrol irtam!


2013. máj. 17. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen zöldteával nem fogsz eredményesen fogyni. Ahhoz kiszámolt étrend, sok fehérje és kevés szénhidrát, valamint heti 3-4 aerob edzés kell, és akkor nem is az izomból, hanem zsírból fogysz majd.
2013. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Az anyagcsere nincs összefüggésben a vécézési szokásaiddal.


A zöldtea nem fogyasztószer.


A természetes ízesítésű tea jó. Én jázminosat iszom, ajánlom kipróbálásra, természetesen amiket te írtál szintén alkalmasak kellemes tea készítéséhez.

2013. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
annyira birom amikor kioktatnak... elso mit gondolsz hogy fogytam ennyit?? nem az volt a kerdes amire valszt kaptam!!
2013. máj. 17. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem írtam le, hogy nem fogsz a tea miatt fogyni? Valóban van valamennyi hatása, de az édeskevés. Engem pl. a kérdés színvonala vezetett arra, hogy leírjam a többit és csúnyamód "kioktassalak". (Tudom is én, hogy te most értesz hozzá vagy nem? Azt szűrtem le, hogy nem fogysz olyan gyorsan mint szeretnéd, ezért nyúlsz a zöldteához, ami nem ér sokat sajnos. Azért is írtam le, amit. Mindenesetre bocs, ha olyat írtam vagy olyan hangnemben.)
2013. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nem a hangnemmel van a baj. Az érdekel hogy ugyan olyan hatasai vannake mint a simanak. Megvagyok elegedve azzal hogy milyen tempoba fogyok! Tudom hogy nem fogyaszt,viszont segiti az anyagcseret es 4%-al gyorsabb a zsiregetes(a megevett etelre ertem).
2013. máj. 18. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Meredek ez a 4%.


Attól függ mivel van ízesítve. A zöld tea ugye gyógynövény. Más gyógynövénnyel van ízesítve?

Aromákkal van ízesítve (általában az élelmiszeripari aromák, adalékok hideg természetű vegyszerek, zavarják az egészséges emésztést, anyagcserét)

2013. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!