Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már a flabélos...

Valaki próbálta már a flabélos gépet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Valaki próbálta már itt a flabélos rázógépet.Szeretnék venni bérletet csak nem tudom mennyire érdemes.Mi a véleményetek róla?Nektek használt?ha igen mennyi idő alatt.Narancsbőrt szeretném vele eltűntetni...
2013. máj. 17. 20:03
 1/5 anonim válasza:
Szia, nekem sajnos nem, ha fogyni szeretnél, meg feszesíteni, akkor edzés, edzés, edzés+ figyelj a kajára, sajnos máshogy nem megy...Flabélos meg edzés után egy kis átgyúrásra szuper:)
2013. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát persze. Tudod mióta használnak már tankokat és traktorokat? Mind rezeg, ráz.


És szerinted ez neked valamiért jó lenne?


Nem érdemes, egyáltalán. Edzeni érdemes, és minőségi ételeket enni. Csak ez működik, segít, használ!

2013. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia

Én már egy ideje járok erre a Flabélos-ra.

Először jól kinevettem, hogy mekkora hülyeség..

De amikor a 4. alkalommal 20 perc után úgy éreztem magam, mint aki maratont futott, az izomlázról nem is beszélve. Megpróbálkoztam egy bérlettel.


Itt azt kell tudni, hogy nem fogsz fogyni tőle, hanem átformál!!

A fölös testsúly izommá változik, és centikben látszik majd a különbség!!

Emellett KÖTELEZŐ rengeteget inni, napi 1,5 - 2l!!

10. alkalom után 2cm ment le a derekamról, 1,5cm a combomról és a narancsbőröm is eltűnni látszik!


De persze egy kisebb diétát is csinálok mellette..

A Vacsorát elhanyagolom, keveset eszek.

És rengeteget iszom! (Nem cukros szarokat)

2013. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

A fölös testsúly az zsír. A zsír összetétele egészen más mint az izomszöveté.


Igazából ennyire hiteles a flabélos: mint a zsírból izomépítés :(

2013. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Ajánlott a narancsbőrre, és működik is a narancsligetek eltüntetése... De ha nem iszol eleget mellé, szinte semmit nem ér. Hiába gyorsítja az anyagcserét, a méreganyagok kiválasztását, ha nincs "vivőanyag", azaz folyadék, hogy távozzon :)

Ha még kezdő vagy, és nem is sportolsz mellette, akkor mindenképpen 10 perccel kezdj, de a szalonban segítenek majd. Kb. 10-15 alkalom után pedig a heti 3x20 perces edzést ajánlom, ezzel lehet tartósan sikert elérni (és nem csak narancsbőr kérdésben).

Ha pedig még nem tudod hova járj, gyere hozzánk! ;) Privátban tudom elküldeni a szalon címét, Facebook oldalunkat! Egy a fontos, olyan helyet válassz, ahol figyelnek rád! Kikérdeznek mindenről az első alkalommal, együttműködőek, segítőkészek és nem hitegetnek! Ha rosszul érzed magad a helyen, vagy netán a gépen, akkor ROSSZ helyen jársz! Jó flabizást! :)

2013. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!