Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a flabélosról?

Mit gondoltok a flabélosról?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit megrázza a zsírodat és annyi.
2013. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne viccelj 1. válaszoló, nagyon megrázza a zsírt!


Ilyet utolján a traktorosok tapasztaltak a '80-as években, mondjuk őket egész nap rázta a gép és sz.arrá ment a gerincük, de ez más kérdés.


Jézusom, ilyen kérdést..

2013. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Edzés után, kiegészítésként jó, magában nem ér sokat. De ne csak állj rajta, csinálj is közben valamit (nézz utána, hogy mit érdemes).
2013. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 q1w2e válasza:
én járok, nagyon szeretem. nem mondanám, hogy kilóra hűűh de sokat változtam, viszont centire igen is!:) és szerencsére még egy viszonylag olcsó, kedveske helyet is sikerült találnom!:))
2013. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egy szovjet traktor ugyan úgy rezegteti a hájat, közben hasznos munkát is lehet végezni vele.

apropó rezgés! régi BKV buszokat ismeritek? nem is értem miért olyan zsírtehenek a pesti nők, hát minden nap remegtetik a hájukat :)))

2013. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Az utóbbi egy elég szép kamu oldal. Előnye, hogy tényleg szép!
2013. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó én nem vitatkozom, aki akarja úgyis használni fogja és majd idővel rájön, hogy tényleg segít (persze ha betartja a dolgokat mellette, amiket be kell).
2013. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra írtam hogy kamu oldal, hogy rögtön tényként felvetette, hogy a flabélos nem fogyaszt, fogyáshoz több kalóriát kell elégetni mint amennyit elfogyasztunk. FAKE.


Ha edzeni kezdtek (úgy általában nők) annak kellene hogy fejlessze a mozgáskoordinációtokat, az ideg-izom kapcsolatot, az sem lenne baj ha mozgás közben önvédelmi készségeiteket is fejlesztenétek.. mert nem lenne baj. Hogy bizonyos meridiánokat a mozgással stimuláljatok a testetekben.


Ezeket, 10-20 perc passzív rezgéssel sajnos nem lehet.. attól, hogy valami a tv-nézésnél értelmesebb, még nem biztos hogy megéri a pénzt és az időt. Bár kinek mi. Ha már úgyis betart életmódbeli szabályokat az ember, akkor értelmes edzést is végezhet, ami valóban fejlesztő jellegű. Egészségben is előrébb kerülhet, az élet más területein is előnyösebb helyzete lehet.

2013. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy idétlenül hangzó neve van. Engem ételnévre asszociál.


(kajás, FLAmmós valaki meg a vargaBÉLES szavak miatt) :))

2013. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!