Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki több,...

Lehetséges, hogy valaki több, mint 5 kg-ot fogyott napi 6-7-800 kcal-val? Nem állt le a fogyás pár kg után?

Figyelt kérdés

Nem állt be a fogyás, amiért kevesebbet eszel az alapanyagcserédnél?


Itt olvastam egy történetet, ahol a srác napi 6-700 kcal-val fogyott 34 nap alatt 16 kg-ot. Napi fél kg elképzelhető szerintem max. 1 hétig, na de egy hónapig?


2009. okt. 2. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
napi700on éltem 5hónapig,le is ment 30kiló.de azért 16 kiló több mit 1 hónap alatt..az kemény.nekem csak a hasam undorító.ez főleg akkor lehetséges amugy,ha nagy kezdősúllyal indul az ember.a férfiak meg gyorsabban is fogynak.am. ha azt a 700kcalt még le is mozogta,akkor főleg lehetséges szerintem.aztán javitsatok ki ha hülyeséget mondtam
2009. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja!lemaradt:nekem ment 1hónapig a fogyás,aztán2hétre leállt.de nem adtam fel.aztán3kiló lement egyik napról a másikra..és nem viz volt,mert azóta se jött vissza.s ez igy ment 2hétről2hétre...szóval néha megáll,de ha az ember kitartó akkor tovább csökken a súly.előző voltam
2009. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a választ : )

Az lenne a kérdésem, hogy te ügyeltél arra is, hogy csak zöldség-gyümölcs-hús-tejtermék 4-est edd, vagy ettél pékárut, ilyesmit is?

Mert a srác akiről beszéltem, szigorúan nem evett semmi édességet/sütit.

2009. okt. 2. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy orvosi diétát csináltam, 3 hétig 600 kcal és kétnaponta vízhajtó. Orvosi felügyelettel. Három hét alatt 12 kg ment le, majd utána még néhány kiló. Két évig tudtam tartani gond nélkül, aztán elkezdtem visszaszedni, sajnos. :S
2009. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ügyelt a rossznyavaja:)de amúgy én nem szeretem a pékárut.soha nem is ettem.de tésztát azt ettem,meg rizst meg krumplit.csak ugye nagyon keveset.kis mennyiségben tényleg szinte bármit ehet az ember.édesség napom is van szombatonként,ilyenkor ehetek 1-2szelet sütit,1-2 szelet csokit stb,hogy ne törjenek rám falási rohamok:)de a diétám nem követ semmit,tök magamtól találtam ki,józan paraszti ésszel:) amúgy mostanság már olyan 1200-1400kcal on élek,és hawaii van:Dte is diétázol?
2009. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, elfelejtettem gratulálni a fogyáshoz! : )
2009. okt. 2. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:

én így több mint húsz kilót fogytam:)

és még mindig működik ha felszalad 1-2 +


:)

2009. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt? És most mennyi vagy?
2009. okt. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!