Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 5-6 órán keresztűl folpacba...

Ha 5-6 órán keresztűl folpacba csomagolva mászkálok fogyhatok?

Figyelt kérdés
tom röhelyes de eredeti helyzetbe kerültem szal kell valami ami max 3 napon belül nagyon erőteljesen hat...

2013. máj. 19. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"mászkálsz"

Legalább kocognál, futnál, bringáznál, kertészkednél... Nem lennél rögtön vékonyabb, de éreznéd az izmaidat, hogy alakulsz...


Majd jól bepállasz a najlon alatt, és bepirosodik a bőröd, vakarózni fogsz... :-)


Inkább keress a neten tanácsokat, hogy milyen ruha karcsúsítja a testalkatodat optikailag! Persze ha fürdőruciban kell szerepelned, akkor nem jó a tanácsom, bár fürdőruhában is vannak olyanok, amelyek optikailag javítanak a formán...

2013. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
(Vagy akkor inkább szaladj el egy uszodába, ússz, aztán szaunázz! De enni azért egyél, el ne gyengülj, főleg igyál sok vizet!!!)
2013. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

de megvan már az adott ruha nem lehet lecserélni és egyszrűen undorítóan mutatok benne csoda hogy rám ment de félek kiszakad tiszta köz röhely valami jó módszer kéne és igen tornázok is benne annyira röhely :DDD suh suh suh :DDD

2013. máj. 19. 11:55
 4/11 A kérdező kommentje:
van itthon szauna az segíthet? menyit hogy csináljam?
2013. máj. 19. 11:56
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és itt nem mitom én 10-20 kgról van szó hanem a hasam meg a combom nagyon gáz
2013. máj. 19. 12:04
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát 3 nap alatt se fogyás, se hízás.


Ha nem tömöd magad cukorral, akkor kicsit a puffadtságod lelohadhat ennyi idő alatt, optikai tuning.


Legközelebb nyilván előre fogsz gondolkodni, már hónapokkal korábban nem hizlalod magad ha ki akarsz nézni valahogy.

2013. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy úgy alapból nekem tökéletesen jó amilyen alakom van (56kg 158cm) nem a legjobb de nekem jó volt de a ruhát nem én választottam és most muszály egy ilyet viselnem...szal erre nem számítottam hónapokkal ezelött
2013. máj. 19. 12:19
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A testen lévő zsír mégis életmód eredménye, hónapok és évek alatt változik. Ha nem eszel szénhidrátot, puffasztó zöldségeket, tejet, lisztet akkor a szerveid nem fogják kinyomni a hasad. De a zsír az zsír marad.
2013. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha csak ilyen kevés időd van, akkor nincs mást tenni, ki kell hajtanod a felgyülemlett vizet. Az eseményig ne egyél mást csak fehérjét (tojás, csirke, hal) és naponta kb 1,5 bögrényi nyers zöldséget elosztva. 1-2 kiló is lemehet, lelappad a hasad, de félreértés ne essék, nem zsírból megy le.
2013. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen
2013. máj. 19. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!