Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassú az anyagcserém :S Ha...

Lassú az anyagcserém :S Ha reggelire szilvás zabkását eszem az jó?

Figyelt kérdés
mert gondolom az kicsit meghajt, nem? Vagy ez nem segít a fogyásban? Már két napja nem kellett "nagydolgoznom" pedig eszem sok gyümit és zöldséget is
2009. okt. 2. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a homeopátiás szerek váltak be, pedig nálam ritkábban senki nem jár wc-re:(. Van többféle is, hogy éppen neked melyik jó, azt a gyógyszerész megmondja.
2009. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosnál jártál már? Mennyi folyadékot is mit szoktál inni? Szoktál enni leveses gyümölcsöket (alma, narancs, kivi... tehát nem banánhoz hasonló szárazabbakat)?
2009. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
napi kb 1,5 liter vizet iszom, ennek nagy része víz és gyümölcstea. Gyümölcsöket eszem. Nem is volt semmi baj az anyagcserémmel, csak most hogy kevesebbet eszem hogy fogyjak..
2009. okt. 2. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lenmag vált be. Minden reggel megeszek egy kanállal, azóta nincs gondom.
2009. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A lenmagból egy kis vagy nagykanállal kell megenni?
2009. okt. 4. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Én naggyal eszek. Rendkívül sokrétű a hatása.

[link]

2009. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!