Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 10-15 perces tanccal ket...

Napi 10-15 perces tanccal ket honap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
15 perc tánc az kb egy kilót sem visz le rólad ,
2013. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig semmit nem sportoltál? Azt nem lehet megmondani, hogy mennyit fogynál ennyitől (főleg, hogy az étrend is rengeteget számít), de ha eddig egyáltalán nem sportoltál, akkor szerintem meg fog látszani. Lehet, hogy nem leszel látványosan vékonyabb, de a mozgásod változni fog, az önbizalmad nőni, meg hát azért ha ezt két hónapig becsületesen minden nap megcsinálod, az nem semmi. Egy ilyen önfegyelem-gyakorlat egy későbbi életmódváltáshoz is jó alap. A keringésednek már ez a kevéske sport is jót tesz, tehát ezzel teszel valamennyit a későbbi szív- és érrendszeri betegségek ellen. Légy kitartó ebben!
2013. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani.
2013. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki kiváncsi valamire írjon nekem! Kérdező: írtam üzit :)
2013. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mivel a szervezetben alapból kb fél óra kellene hogy a zsirégetés bekapcsoljon egyáltalán pl futás,úszás miegyéb után igy én javában azt mondanám semmit nem fogsz fogyni ,2hónap alatt ettöl TALÁN valami izmot fogsz csinálni de arra sem fogadnék,ha mégis fogynál az inkább a kevesebb kalóriabeviteltől jönne létre.. ha ugyanuy eszel ugyanazt csinálod és naponta 15 percig táncolsz. attól semmit nem fogsz fogyni.
2013. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, én ennyitől nem fogynék semmit, még cukor- és gluténelhagyással s kevesebb evéssel együtt sem :D Ez tulajdonképpen tapasztalat, bár csak olykor táncolok, máskor súlyzózom, teljesítménytúrázom (ha az 20 km fölött van, fagyban és alig viszek ételt, akkor attól már fogyok :D), követ török és napi órákat dolgozom a ház körül.

Azt kell mondjam, az a mozgás, amit végzek, kellemes, jó és hasznos, de az étrendemtől függ, hogy fogyok-e tőle... Szénhidrátgazdag táplálkozással elég esélytelen, úgy vettem észre. Plusz én személy szerint úgy gyakran éhes is leszek és enervált.

2013. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Függ attól is, milyen intenzitással nyomod. Bár 15 perc a lepkefing.
2013. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

Fogyáshoz egy normális sport/edzés kell és étrend változtatás.

2013. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2013. máj. 20. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!